Wpis z mikrobloga

Wczoraj rozbiłem swoje BMW e90 318d 143km 2010r. Koleś wymusił i wpieprzyłem w niego. Zadzwoniłem po swój Assistance, by dali mi auto zastępcze dopóki nie otrzymam auta zastępczego od OC sprawcy.

No i dostałem Fiata Tipo, 2017 wersja 70kw. Serio, ktoś kupuje te samochody? To w ogóle nie jedzie, wyprzedzanie tym dziadostwem to proszenie się o śmierć, bo to w ogóle nie przyspiesza. Jak była hopla na drodze, to kierownica już chciała latać na prawo i lewo. Czuć że stracił przyczepność.
W środku nie przyjemnie, fotele nie wygodne że po 1h jazdy nie chce już jeździć samochodem, chociaż kocham jeździć. Wielka kolumbryna, uja widać przez tylne lusterko, słupki A i D zasłaniają widoczność.

Śmiejcie się ze mnie, proszę bardzo - ale po skorzystaniu z tego samochodu, wolę kupić używane BMW w dobrym stanie zamiast to dziadostwo. Za swoje 4 lata temu zapłaciłem 30k, przejechałem nim już 160k km, 0 usterek.
Wymiana oleju na czas, jedyne co zrobiłem przy nim to 30k km temu rozrząd za 3k bo stwierdziłem "a niech ma nowy rozrząd za wierną służbę". Jak wymieniali, to powiedzieli że "stary rozrząd" jeszcze mógł spokojnie z 60k polatać. Obecnie jest wart wedle ubezpieczyciela 25k.

Nie dziwie się że obecna młodzież ma w dupie samochody, bo jeśli jeżdzą takimi dziadostwami. To udręka jeżdżenie takim, szajsem, wiosłowanie skrzynią biegów - ten model ma 6 biegów.

#whocares #motoryzacja #samochody #bmw #fiat #tipo ##!$%@?
Z.....o - Wczoraj rozbiłem swoje BMW e90 318d 143km 2010r. Koleś wymusił i wpieprzyłe...

źródło: comment_1633541302a20lBk9aJp6WrVUut6MLuW.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zalogo: No a czego sie spodziewasz po budżetowym aucie? One zawsze były gówniane, jakbyś pojeździł dłużej nową BMką w podobnym konfigu co twoja to na starą byś już nawet nie chciał patrzeć. Poza tym to ubezpieczalnia zrobiła Cie w #!$%@?, bo auto zastępcze powinno być tej samej klasy i ubezpieczyciel ma obowiązek takie zapewnić.
  • Odpowiedz
@Zalogo: moj mlody szwagierek w 1.8 tsi zmienil tak rozrzad a niech ma wierne autko. #!$%@? mu to cos krzywo zlozyli typ mowi ze zgpdnie ze sztuka a on teraz pasek musi zmoeniac co 10kkm i mu stuka jak ursus xD
  • Odpowiedz
Wielka kolumbryna, uja widać przez tylne lusterko, słupki A i D zasłaniają widoczność.


@Zalogo: Generalnie widoczność z kabiny w wielu nowszych autach to jakaś masakra. Robią jakieś komicznie wielkie słupki, a potem bohatersko rozwiązują problem, który sami stworzyli za pomocą tony elektroniki, która za kierowcę sprawdza martwe strefy.

To w ogóle nie jedzie, wyprzedzanie tym dziadostwem to proszenie się o śmierć, bo to w ogóle nie przyspiesza


Bieda-wersje silnikowe istniały
  • Odpowiedz
@Zalogo: jaki sens na porownywanie dwoch tak roznych aut? Inny segment, inne marki (tania popularna kontra premium), diesel vs benzyna, etc. Tyle opinii co ludzi..
  • Odpowiedz
jaki sens na porownywanie dwoch tak roznych aut? Inny segment, inne marki (tania popularna kontra premium), diesel vs benzyna, etc. Tyle opinii co ludzi..


@emerjot: dokladnie, ktos by mogl napisac że zamiast s klasy z v8 dostal bmw opa i jak można jezdzic czyms tak niewygodnym i czyms co tak wolno przyspiesza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zalogo: doskonale cię rozumiem, ja też jeżdżąc swoim lambo nie mam pojęcia po co ludzie kupują jakieś fiaty, jaki problem kupić, już nie mówię że najnowszego, ale choćby kilkuletniego Rolls Royce'a czy coś?
  • Odpowiedz
BMW e90 318d 143km 2010r.


@Zalogo: Miejsce widzenia zależy od miejsca siedzenia gdyby mi za me q50 dali w zastępstwie twoje bym musiał napisać kto kupuję takie dziadkowozy, przecież to szybciej stoi niż jedzie. Nawiasem dostałeś budżetowe auto zastępcze, bo najprawdopodobniej masz gówno assistance, jednocześnie nie wiesz że dostałbyś auto zastępcze z tego samego segmentu co twoje z OC sprawcy na czas naprawy twego w ASO xD
  • Odpowiedz
@Zalogo: słaby bait, auto zastępcze dostajesz z podobnej klasy auta od Twojego, tipo raczej nie jest z podobnego segmentu co Twoje bmw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz