Wpis z mikrobloga

o jeszcze sprawia, że nie można się tych pryszczy pozbyć

nawalenie podkładu jeszcze pogarsza sytuacj


@SmakoszKotow: @Shatter: Piszecie głupoty, pryszcze można wywołać zewnętrznie przez wcieranie w skórę bakterii (a więc np. nakładanie podkładu brudnymi palcami), ale sam podkład im nie zaszkodzi. Istnieją wręcz produkty, które zarazem maskują, jak i leczą pryszcze, jak choćby Isana Abdeckstift czy Manhattan Clearface Coverstick. Dodam od siebie, że bardzo skuteczne. Ech, te niebieskiepaski
  • Odpowiedz
@janeeyrie używałem z dwa razy w życiu (podbite oczy) i faktycznie niektórzy się dziwili, że używam takich kosmetyków żeby to chociaż częściowo zakryć :d
  • Odpowiedz
@Himre: Czytać umiem, dlatego odnoszę się do twojej wypowiedzi, nie do końca zgodnej z prawda. Zarzucasz komuś nie bycie znawca a sama p--------z głupoty. Pozdrowionka
  • Odpowiedz
Podkład zamyka pory.


@SmakoszKotow: Po pierwsze, nie zamyka, tylko co najwyżej zapycha (gdyby zamykał, to byłoby akurat pozytywne działanie). Po drugie, to zależy od podkładu, niektóre są na tyle lekkie, że niczego nie zapychają. Po co się wymądrzasz skoro nie masz pojęcia o czym piszesz?
  • Odpowiedz
@smisnykolo: troche cie poniosło, nigdy nie prowadziłem śmieciowej diety, nie pale, nie pije, od roku trzymam czystą miche, pieczywa nie jem, z nabiały tylko twaróg i białko serwatkowe, prowadzę aktywny tryb życia, nie mam większych stresów, a pryszcze jak miałem, tak mam, może nie mam mocnych ognisk, ale żeby samom dietą pozbyć się trądziku to chyba trzeba prowadzić głodówkę xD, to są raczej czynniki którymi można zminimalizować problem, ale nie
  • Odpowiedz