Wpis z mikrobloga

@Shatter: Co zrobiłem? Cewka, sonda, silnik krokowy, przepływomierz, zaciski hamulcowe przód, łożysko, przegub, to tak w dużym skrócie. A gdzie tam wyciąganie podłogi i suszenie jej bo się lało, montaż i kupno wygłuszenia, więcej mi się nie chce pisać XD
A padł prawdopodobnie sterownik + elektryka cała do ogarnięcia
@droid43210 Aż mi się na rzygi zebrało jak zobaczyłem tą astrę. Kobita miała taką 1.8 w coupe czy #!$%@? wie jak to się zwało. Check engine się świecił więc podpięcie pod komputer i wróżenie z fusów bo niby czujnik położenia wałka ale może być czujnik od wału, a może cewka #!$%@?... Włożone w auto 2 tys. Po czym okazało się że jakiś debil a dokładniej poprzedni właściciel włożył komputer z innego modelu
W sensie wtedy bym nie dał, ogarnąłem go w tym czasie (serwis za free) tylko cena części weszła w grę czyli te wspomniane 1300, ale gdyby liczyć czas spędzony przy nim i przeliczyć na stawki mechaników to pewnie wlazło by w niego 5000. Ale ogarnąłem sam, padł prawdopodnie sterownik i elektryka jest do ogarnięcia bo kable ledwo się trzymają. I o tym kupujący wiedział i kupił go dla tego że jego znajomy
@droid43210: Amator, ja w grudniu ub. roku kupiłem Octavię za 10 700 a sprzedałem wczoraj za 5 300. Oczywiście błędem był sam zakup, ew. jeśli już to nie za taką cenę, bo samochód okazał się gruzem. Na usprawiedliwienie mam to, że przed zakupem dwóch mechów na różnych stacjach go sprawdzało, ale jak widać gamonie nie mniejsze ode mnie XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@droid43210: ja miałem z rocznika chyba 98. #!$%@? warszawski wymienił mi jakieś całe przewody hamulcowe za 1600 zł. Kupiłem nowy aku, nowa cewkę zapłonową, cały nowy wydech (katalizator opedzilem na allegro xD) a finalnie sprzedałem za 2k. Też miałem łeb do interesów.