Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DobrzeiSmacznie:

właścicielka studia kazała poczekać aż wyschnie i obserwować


Infekcja na ranie po tatuażu

Babka tak Tobie gada a sama pewnie sra w majty, bo sprzętu dobrze nie wyczyściła. Teraz tylko ma nadzieję, że inby nie będziesz kręcił.
Ja na twoim miejscu bym poszedł na szybko, prywatnie, do lekarza, dostał informację co to jest i poszedł z tą informacją z powrotem do studia i prosił o zwrot pieniędzy. No i jakby
@DobrzeiSmacznie następnym razem nie używaj żadnych alantanów, bepanthenów i innych płynów do cipy. Alantan przez lata zmienił skład i nie jest już polecany, bepanthen jak dla mnie zbyt ciężki był. Kup normalne mydło antybakteryjne, jakiś kremik typowo pod dziarkę albo np zestaw żel+krem z easy tattoo, nie są jakieś mega drogie i często są też w salonach do kupienia, dużo wietrz, foliuj tylko jak musisz.

Nie zakisiłeś tej dziarki w bucie czy
@DobrzeiSmacznie:
Miałem identyczną reakcję w przypadku tatuażu - jest wielokolorowy a wypaliło akurat część koloru seledynowego. Tak równiutko jak skalpelem wyżarło mi skórę, efekt podobny do Twojego. :D
Draństwo bardzo długo się goiło.

Na 95% alergia na barwnik.
Psikaj Octeniseptem, żebyś nie dostał gangreny i w efekcie, żeby nie odpadła Ci noga.

Po całej akcji miałem w tym miejscu "bliznę" i... umówiłem się na sesję poprawkową, gdzie to samo miejsce tym