Wpis z mikrobloga

@beniu89: łoooo
ddk bardolph
sadokist ahhh
szkoda że nie ma laundersa i scrawny bo sie chlooaki fajnie w blascie wyrobili
PGL to byla pewnie jedyna mozliwosc na taką obsade w obliczu niechęci esla czy blasta wobec kilku casterow
@beniu89: Kurła :O Ostatnio nie było mi po drodze z Csem ale dla samej obsady kometatorskiej będę oglądać. Zajebiście że wraca Sadokist i znów będzie duet ddk bardolph. I #!$%@? Anders z Semmlerem - normalnie nostalgia mnie ogarnęła :D
@beniu89: Ne wiem jak go ludzie odbierali, ale chyba Saju lepiej sobie radził?

@Skibil: Ale Anders z Semmlerem dalej komentują razem i... często im się obrywało od społeczności, że już nie czują klimatu i gadają przez połowę meczu o rzeczach niezwiązanych z CS'em. Oglądałem ich transmisję i się zgadzam, dla mnie to już nie jest ta sama magia, a sam Anders raczej jest tym zmęczony i ma duży problem z
W ogóle, Skibil, ziomku, zapomniałem o Tobie, a my sporo w CSa graliśmy swego czasu ;)


@beniu89: Fakt, było grane :D

Ale Anders z Semmlerem dalej komentują razem


@dymk: Nawet nie wiedziałem, bo od kiedy dla ESL komentują Hugo i Harry to przestałem oglądać transmisje w ogóle ;)
@SpeaRRR no nie mogę, już się popłakały dwie komentatorki Eefje „sjokz” Depoortere i Lauren „pansy”. Pierwsza sama pisała do organizatorów: sjokz wspomniała, że jej praca w przeszłości była pozytywnie odbierana przez CS-ową społeczność, w związku z czym kontaktowała się z innymi firmami organizującymi turnieje w FPS-a Valve, by rozważyli ją przy obsadzie transmisji. Tak się jednak nie stało. – Akceptuję to, ale chcę, by ludzie wiedzieli, że kocham CS-a – stwierdziła. –