Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
I taki to już ten #blackpill . Panna 21 lat skarżyła mi się, że nikt jej nie chce bo ma 185 #wzrost i nigdy nie była w związku. Ale wiadomo co to oznacza jak kobieta mówi, że nikt jej nie chce. Chad wyr00chał i porzucił. A konkretnie 5 chadów.

Kumacie to? Laska 21 lat po 5 boltzach żali się, że jest samotna. A z doświadczenia wiem, że chłopak w tym wieku to jeśli ma 5 dziewczyn na koncie to się chwali wszem i wobec jakim to yebaką nie jest i jakiego to powodzenia nie ma. Ot subtelna różnica. Echh... I szukaj tu dziewicy :(

P.....y - I taki to już ten #blackpill . Panna 21 lat skarżyła mi się, że nikt jej ni...

źródło: comment_1633331519C4EwC9AVhaFfU8Ly0GsMUu.jpg

Pobierz
  • 21
@PrezesBankuSpermy: kurde, nie zazdroszczę normikom tych p0lek. Pozna niby porządną dziewczynę, zapyta się taki ilu miała chłopaków tak z ciekawości, ona odpowie żadnego, góra jednego i on na tym przerwie temat, nie będzie się dopytywał ilu partnerów seksualistycznych, żeby nie było niezręcznie.
A w rzeczywistości miała ich kilku-kilkunastu, bo ten się nie liczy, tamten to nie był stosunek i się nagle okazuje, że szaramyszkadlaanonka to #!$%@? jakieś. Masakra.
@PrezesBankuSpermy: Nie czaje #!$%@? w czym problem naprawdę. Seks jest przyjemny i każdy normalny chłop i dziewczyna chce się ruchać. Ja jakbym mógł to ruchalbym codziennie inna póki by mi #!$%@? nie odpadł i pewnie duża cześć z was tez by to robiła. Seks ma wiele właściwości pro zdrowotnych zarówno pod względem psychicznym i fizycznym. Jak nie macie możliwości poroochac normalnej panny to idźcie na rokse jak macie siano i jazda
@superTERKA: To chyba wina tego ze klucz który otwiera wiele zamków… xD gdyby ich nie stygmatyzować to może by się szybciej przyznawały, ja z doświadczenia powiem ze są laski które próbują zabić swoje kompleksy seksem i potem tego żałują, jedna mi się rozkleiła, płakała ze czuje się jak szmata i chciała by cofnąć czas, bo dawała jakimś #!$%@? randomom z Tindera, a po jakimś czasie ogarnęła ze robiła to tylko dlatego
@PrezesBankuSpermy: @Pozytywny_gosc: No bo nie można było być w przegrywie 20pare lat i z niego wyjść, nie można było mieć #!$%@? dzieciństwa, fobii, zakoli, niskiego wzrostu i spotkać baby której to nie przeszkadza, wtedy nie jesteś już eks przegrywem który może się wypowiadać na tematy które były jego codziennością pare lat wstecz tylko trolujacym ruchajacym normikiem a twoje #!$%@? życie przed zasraniem nie ma znaczenia xD
@Przegryw799
Pieprzenie sie z różnymi/przypadkowymi ludźmi ma negatywne skutki na psychikę - szczegolnie psychike kobiet. Stałe bywalczynie tindera skaczące po chadach to najbardziej zmasakrowane emocjonalnie kobiety jakie w życiu spotkałem (no dobra cpunki z rejwow je przebijają). Takie rozpustne zachowanie jedyne co produkuje to przejechane, sfrustrowane kobiety, które za wszystkie swoje niepowodzenia obarczaja winą obarczają mężczyzn.

Fizyczne skutki takiego zachowania także mogą okazać sie opłakane jeśli weźmiemy pod uwage bakterie, grzyby i
@Pozytywny_gosc albo od siedzenia na dupie przed kompem, a wystarczyłoby wyprostować sie, wyjść do ludzi i pobiegać. Taki spacer nie tylko wyleczy kaczy kuper ale też mentalny przegryw :D

Swoją drogą sporo sie naczytalem o różnych wadach postawy czy na temat wplywu hormonów na nasze ciało. Widzę kacze dupy, wdowie garby, rzadkie wlosy, niezdrową cerę, krzywo stawiane stopy, strukturę kostną, sposób rozłożenia otłuszczenia i wszystkie "cechy twarzy". Teraz podczas spaceru przegrywa rozpoznam
@BurzaGrzybStrusJaja: No to prawda, wbrew pozorom już po samym wyglądzie można poznać przegrywa, więc ta korelacja wygląd = charakter jest w wielu % prawdziwa.

Wady postawy rozumiem, ale rzadkie włosy czy niezdrowa cera to często genetyka, a niekoniecznie #przegryw, z trądzikiem walczę już chyba z 10 lat i po 2 x 6 miesięcznych kuracjach izotekiem i tak czasami mam takie dni, że wyglądam jak ork, a wątroba od tego "leku"
@Pozytywny_gosc: Na facetów też, rozwiązłość ogólnie nie rokuje dobrze na przyszłość. Z tym hip hinge to xd.

@Przegryw799: Dla mnie seks bez relacji ssie, a mam pewne wymagania co do osobowości i poznania takiej osoby. Póki co te wymagania spełniło kilka dziewczyn, z dwiema pisze, z jedną mam się spotkać ale raczej planuje ją friendzone'ować. Ogólnie to masakra bo większość fajnych dziewczyn ma problemy z nadwagą :C
@Pozytywny_gosc wiesz nie jestem lekarzem, ale ja np. mialem całe życie tradzik na plecach. Myślałem sobie, że dobrze że nie na mordzie i zlewalem sprawe.
Od roku nie jem żadnych węglowodanów i trądzik zniknął (gdzieś w 6miesiacu diety). Okazało się, że był on spowodowany (najprawdopodobniej) reakcja alergiczna na gluten(mimo ze w badaniu krwi alergii nie stwierdzono)
Wkręciłem siostre w diete i też jej problemy z cera sie mocno zredukowały. Problemy z cerą
@Pozytywny_gosc nigdy nie mialem lepszych treningów - bez jedzenia w kichach nie boje się, że coś mi zaraz wyleci drugą stroną. No i mogę dopiąć dobrze brzuch przy kazdym cwiczeniu.
Pewnie efekty treningow sa mniejsze przez to, że jestem na keto i nie mam za duzo insuliny, ale nie muszę być jakiś wielki :)