Wpis z mikrobloga

Pisałem parę dni wcześniej o najlepszy sprzęt do 1000zł. Przejrzałem wszystko i doszedłem do wniosku, że najlepsze dla mnie będą słuchawki True Wireless. Na pierwszym planie mam Airpods Pro i Galaxy Buds Pro, ale chciałbym dobrze zbadać rynek przed ostatecznym wyborem. Co sądzicie o jakości dźwięku w Airpods Pro? Najlepiej porównując do Airpods 2, ponieważ słuchałem z nich już dużo. I jakie słuchawki tego typu będą najlepiej grały?

  • 14
@anasiks: AirPods Pro są świetne, szczególnie po ostatnim update gdzie doszło spartial audio. Jeśli masz iPhone to pewnie brałbym właśnie te, ponieważ komfort ich parowania z urządzeniami Apple jest nie do przecenienia. Sam dźwięk też bardzo dobry, ale nie jestem audiofilem.

P.S - nie wiem jaki masz budżet, ale niebawem wychodzą AirPods 3, może zaczekaj z miesiąc?
@dobrowolskii: Airpods pro, jestem bardzo zadowolony. Tryb wyciszenia świetnie redukuje szumy, a głosy dobrze słychać. Na lotnisku czułem się jakbym był w bibliotece, tylko ze dużo ludzi rozmawia. Audiofilem nie jestem żeby pisać tu o scenie czy głębi, ale naprawdę fajnie się słucha, a tryb wyciszenia znacząco zwiększa jakość. Na spacerze w zwykłych słuchawkach pomimo wszystko słychać pęd powietrza, tutaj cisza. Co do trybu otoczenia, nie używam go bo po pierwsze