Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wpis z serii: "problemy rodem z gimnazjum", ale właściwie sam nie wiem jak to interpretować.
No to w skrócie:
- znajoma, z którą gadam raz na miesiąc zaprosiła mnie ostatnio na jedzenie
- z chęcią zaakceptowałem, ale zdziwiłem się, bo od jakoś 2 lat odkąd miała chłopaka, to mało co się odzywała, a do spotkania to w ogóle nie doszło od czasu tych 2 lat
- wpadłem z ciekawości na jej Instagrama w którym miała masę zdjęć z chłopakiem - usunięte, zostały tylko te bez niego
- wpadłem na jej Facebooka na którym w avatarze miała zdjęcie z chłopakiem - usunięte, ma zdjęcie bez niego
No to spotkałem się z nią na przyjacielskiej pizzy. Pogaduchy pogaduchy... I nagle mówi, że "jej chłopak do niej napisał kiedy będzie". Miałem takie "wtf" na twarzy myśląc, że już nie jest z chłopakiem. Oczywiście nie powiedziałem jej, że "stalkowałem ją ostatnio i myślałem, że jest znowu singielką" ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Po kilku godzinach, skończyliśmy jedzenie i pożegnaliśmy się. Powiedziała mi jeszcze na do widzenia, że ma nadzieję, że się spotkamy szybciej niż ostatnio

Ktoś może wyjaśnić o co chodzi z #logikarozowychpaskow? Czy to jest "uczepienie się drugiej gałęzi zanim oderwie się od pierwszej"? Czy po prostu to zbyt duża interpretacja z mojej strony i może po prostu chciała się spotkać na żarcie z kolegą?
Zanim ktoś napisze: weź ją zapytaj! - cóż... Łatwo mówić, ale mam wrażenie, że mówienie jej, że połączyłem kropki niczym jakiś stalker, odrzuciłoby ją od bycia moją znajomą i co najwyżej mógłbym pomarzyć o kolejnym wypadzie na żarcie, a lubię mieć jednak znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #pytaniedorozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6158777fa79974000aff583e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
PijanaŻyrafa: Dla mnie to #!$%@? zachowanie, bo jeśli zerwała z chłopakiem i tobie mówi, że "musi iść, bo jej chłopak coś napisał", to słowa te można zinterpretować na co najmniej kilka sposobów, z których jednym jest jakiś shit test. Skoro chce się z tobą szybciej spotkać, to widocznie spodobało jej się spotkanie, więc z pewnością coś w tej głupiej głowie kombinuje. Pytanie czy rzeczywiście zerwała z chłopakiem czy co jest przyczyną
AfrykańskiKloszard: Standard. Małpa to małpa - nie puści poprzedniej gałęzi, dopóki nie upewni się, że następna utrzyma jej ciężar, przynajmniej na czas transformacji psychiki z poprzedniego układu w nowy, wyzwolony. W czasie, w którym normalnie odchodząc cierpiałaby, tęskniła, płakała, nudziła się i odczuwała konsekwencje obniżenia finansowego statusu, masz być przy niej, zabawiać ją, dogadzać, finansować, zapewniać rozrywki i zajmować jej psychikę, która walczy z tęsknotą, a więc i być może wysłuchiwać