Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1114
#neuropa #bekazprawakow #4konserwy

Ziemkiewicz został zatrzymany na lotnisku w Londynie, a przy okazji dowiedzieliśmy się, że jego córka będzie studiowała na lewackim Oxfordzie XD.

Dlaczego nie wysłał jej na KUL, albo do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej ojca Rydzyka?

Nie wiem, choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest paradne, jak prawicowi dziennikarze straszą swoich czytelników, upadającym Zachodem i zamordyzmem w tamtejszych placówkach edukacyjnych, a prywatnie posyłają tam swoje dzieci XD.
N.....t - #neuropa #bekazprawakow #4konserwy 

Ziemkiewicz został zatrzymany na lotni...

źródło: comment_1633187150ShsjbKuUFZHPjWJtfN2XbF.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie, kolego, chodzi o to ze oxford to siedlisko neomarksistowskich profesorow i lewackich k---w, wiec czemu szanujacy sie prawicowy publicysta wysyla tam corke na studia


@yahoomlody: Wyjaśniłem to w moim poście.
  • Odpowiedz
A nie wpadło Ci do głowy że to decyzja córki którą nawet jak się nie zgadza to uszanował? Niezłe masz w głowie średniowiecze jak uważasz że masz prawo rozporządzać dorosłym dzieckiem
  • Odpowiedz
Pewnie dlatego, że jest rozsądnym człowiekiem i chce, żeby jego córka studiowała na wysoko prestiżowej uczelni i miała zapewniony dobry start na przyszłość. Jako prawak jak najbardziej popieram jego decyzje i sam bym tak zrobił. Ale rozumiem, że jako lewicowcy nie chcecie, żeby osoby prawicowe były dobrze dokształcone i miały wysoki kapitał społeczny, więc wam to uwiera.


@Quester: Przecież to lewacka uczelnia wspierająca LGBT, BLM i inne pomysły zdegenerowanego zachodu,
  • Odpowiedz
Serio posłałbyś swoje dziecko do takiego miejsca, które tak opisujesz swoim czytelnikom?


@rzep: Nie wiem, czy ta uczelnia wspiera lewactwo, raczej jej studenci i profesorowie osobiście. Ale tak, wysłałbym do niej dziecko. Jeszcze jakieś pytania?
  • Odpowiedz
@HoganPaul: Tak ona wybrała xD A co myślisz, że ona ze swoich płaci dziesiatki tysiecy funtów żeby studiować na Oxfordzie? xD Tato wysłał na studia i tato płaci za studia.
  • Odpowiedz
no i co z tego? Rodzice chyba powinni wspierać swoje dzieci abstrachując od tego czy się zgadzają z ich wyborami życiowymi czy nie.


@Koloses: cope lvl 1000.

Nie wiem, czy ta uczelnia wspiera lewactwo, raczej jej studenci i profesorowie osobiście. Ale tak, wysłałbym do niej dziecko.


@Quester: Nie bałbyś się, że córkę by wygrzmocił wielki m----n, a syna by zgejowali? U Rydzyka bezpieczniej ziomuś, tam wykładają księżą w
  • Odpowiedz
@Neubert: @rzep @saakaszi
Zawze jak czytalem Waeze wypowiedzi próbowałem wyobrazić sobie, że pisze je ktoś, o wyraźnie nakierowanych na lewo poglądach, jednak w miarę spójnych i bywało że logicznych.
Jakież to zdziwienie mnie ogarnęło, że młodą kobietę, która idzie na studia mazywacie "dzieckiem" i nie dopuszaczacie myśli, że wybor jej drogi naukowej, był jej decyzją a nie jej ojca?
Niesamowite, z jaką pewnością podchodzicie do tej sprawy. Traktujecie
  • Odpowiedz
Ale gdzie posyła? Dorosła jest, sama się posyła

Jakież to zdziwienie mnie ogarnęło, że młodą kobietę, która idzie na studia mazywacie "dzieckiem" i nie dopuszaczacie myśli, że wybor jej drogi naukowej, był jej decyzją a nie jej ojca?


@Skinnyp: @HoganPaul:

Studia na Oxfordzie kosztują około 100 tysięcy złotych rocznie. Nawet jeśli zdobyła pełne stypendium na czesne to do tego trzeba doliczyć koszty utrzymania tam - około
  • Odpowiedz
Nie bałbyś się, że córkę by wygrzmocił wielki m----n, a syna by zgejowali? U Rydzyka bezpieczniej ziomuś, tam wykładają księżą w dużej mierze i trzeba mieć papierek od proboszczaka, żeby studiować, więc wszyscy są grzeczni.


@Filipterka25: To, czy córke wygrzmociłby wielki m----n, zależałoby od niej. Jeśli chce sie puszczać - to trudno, jej decyzja. Ale jeśli ma silne wartości, to na to nie pozwoli. Podobnie z synem - zgejować sie
  • Odpowiedz
Podobnie z synem - zgejować sie nie da, bo orientacji seksualnej nie można zmienić z zewnątrz.


@Quester: To dlaczego prawaki tak histerycznie reagują na marsze homoseksualistów?

Można co najwyżej zniewieścić zachowanie lub zlewaczyć wartości - ale to również zależy od ich samych, dobrze wychowane dzieci na coś takiego nie pozwolą.


@Quester: Jednak na Oksfordzie nie przyjmą wartości katolickich, nie to co na KUL czy u Rydzyka ( ͡
  • Odpowiedz
Jakież to zdziwienie mnie ogarnęło, że młodą kobietę, która idzie na studia mazywacie "dzieckiem" i nie dopuszaczacie myśli, że wybor jej drogi naukowej, był jej decyzją a nie jej ojca?


@Skinnyp: Dziwnym trafem prawie wszystkie dzieci prawackich celebrytów dokonują tego wyboru, a wybór ten jest fundowany z kasy zebranej przez ich rodziców na wciskaniu prawackich bredni, jaki to zachód zły, lewacki i w ogóle jedyną katolicką uczelnią jest szkoła Rydzyka.
  • Odpowiedz
@Neubert: Ja mam wrażenie, że Ziemkiewicz robi z siebie drama queen i ofiarę światowych spisków. Pewnie było tak, że na lotnisku oficer standardowo brał ludzi wyrywkowo do kontroli a on zaczął bić pianę, że jak to, polisman przeszukuje mnie, no to zawinęli go na dołek za fikanie.

Jak leciałam raz z koleżanką i jej córką do UK, jeszcze brzed brexitem, to ja przeszłam spokojnie a moją koleżankę maglowali, że po
  • Odpowiedz