Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1114
#neuropa #bekazprawakow #4konserwy

Ziemkiewicz został zatrzymany na lotnisku w Londynie, a przy okazji dowiedzieliśmy się, że jego córka będzie studiowała na lewackim Oxfordzie XD.

Dlaczego nie wysłał jej na KUL, albo do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej ojca Rydzyka?

Nie wiem, choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest paradne, jak prawicowi dziennikarze straszą swoich czytelników, upadającym Zachodem i zamordyzmem w tamtejszych placówkach edukacyjnych, a prywatnie posyłają tam swoje dzieci XD.
N.....t - #neuropa #bekazprawakow #4konserwy 

Ziemkiewicz został zatrzymany na lotni...

źródło: comment_1633187150ShsjbKuUFZHPjWJtfN2XbF.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@Koloses:

Dlaczego on miałby wybierać szkołę za swoją pełnoletnią córkę?


Ale ja tu nie mówię o wybieraniu szkoły przez Ziemkiewicza, tylko o przekazywaniu patriotycznych wzorców i wspieraniu polsko-katolickich ośrodków edukacyjnych, a nie nauki w zachodnio-marksistowskich
  • Odpowiedz
@deeprest: no i co z tego? Rodzice chyba powinni wspierać swoje dzieci #!$%@?ąc od tego czy się zgadzają z ich wyborami życiowymi czy nie. Nie trawię Ziemkiewicza i spółki, ale ten wpis to jakiś fikołek.
  • Odpowiedz
Dlaczego nie wysłał jej na KUL


@Neubert: To jest ten neuropejski postęp i nowoczesność, że dorosłe dzieci nie decydują same, tylko rodzice wybierają im uczelnie? xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@Priya:

To jest ten neuropejski postęp i nowoczesność, że dorosłe dzieci nie decydują same, tylko rodzice wybierają im uczelnie?


Ależ ja jestem "postępowy i nowoczesny", ale przed tym zachodnim postępem i nowoczesnością, przestrzegają Polaków właśnie takie jednostki jak Ziemkiewicz, dlatego dziwię się, że tak szczodrze zasponsorował swojej córce studia w tym, jak to sam ujął trzy lata temu Pan Rafał -

faszystowskim i rasistowskim kraju
  • Odpowiedz
- pewnie z podobnych powodów, z których prawaki hejtują gejów, a potem sami urządzają gejowskie orgie ( np. ten brodacz z Fideszu)


Rozumiesz, Seba. Na świecie są miliardy prawaków, ale jeden uczestniczył w jakiejś orgii to możemy mówić właściwie, że wszyscy

- pewnie z podobnych powodów, z których prawaki tak bardzo podkreślają wartość rodziny, a trwałość ich związków nie osiąga nawet 1/20 trwałości związków między lewakami


Czerpiesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Neubert: ale tak jest że wszystkim i nie tylko w Polsce. Pamiętasz tego węgierskiego prawicowego polityka, który brał udział w gejowskich orgiach?

Podejrzewam, że tak samo jest z aborcją, publicznie potępiają a prywatnie to co innego.
  • Odpowiedz
@Neubert "Dlaczego nie wysłał jej na KUL, albo do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej ojca Rydzyka?"

Może sama chciała studiować na Oxfordzie i Ziemkiewicz liczy się ze zdaniem swojej córki?
  • Odpowiedz
@Neubert: Anglicy zatrzymują Ziemkiewicza na granicy, a najbardziej cieszą się ci którzy chcą wpuszczać do Polski setki emigrantów próbujących nielegalnie przekroczyć granicę.
  • Odpowiedz