Wpis z mikrobloga

Miał ktoś kiedyś sytuację, w której po kilku kilkunastu tygodniach budowania z kimś relacji z #rozowepaski ta miała nadal problem ze spotkaniem się?? Bo ja w sumie dwa razy i trzeci raz chyba nadciąga xD

W pierwszej sytuacji gdy poznałem laskę z tindera i przeszliśmy na snapa i budowaniu relacji przez tydzień zaczęła w stories wstawiać nowo poznanego chłopa xD a to wszystko gdy świetnie się dogadywaliśmy i zapewniała mnie że się w końcu spotka xD bitą szmule zmieszałem z błotem po tym. Gdy chciałem się z nią spotkać to nigdy czasu nie miała.

Jednak prawdziwa rekordzistka była druga typiara. Również poznana na #tinder
Pół roku na snapie spędziliśmy, nocki zarywaliśmy by pisać ze sobą. Siedziałam z nią głównie dlatego, że to typowy kujon który stronił od rozrywek i była dziewicą (co było bardzo prawdopodobne, przez ten czas dosyć dobrze ją poznałem, często mi snapy wysyłała jak jej się pisać nie chciało i potrafiła ich dużo wysyłać). Gdy chciałem się spotkać, ciągle zasłaniała się nauką i kolosami, wyjazdem do rodzinnego miasta itd.

Pewnego wieczoru pochwaliła mi się, że znalazła sobie chłopaka ( ) i zaczęła dzięki temu częściej wychodzić z domu w końcu ( )
Że co #!$%@?? ( )

Czy ja zostałem wciągnięty we friendzone w internecie???

Teraz dwa miesiące "kumpluje" się z inną typiara. I mimo, że dziewczyna bardzo aktywnie ze mną rozmawia i potrafi się angażować to na propozycje spotkania odpowiada wymijająco albo że się zastanowić XD

O Hui tu chodzi? Chcesz wyciągnąć dziewczynę szybko to "nie bo musimy się lepiej poznać" a jak się lepiej poznamy to nie....bo nie? (
) To po co ta cała gadka że jestem zabawny i że ogólnie tak mega się ze mną rozmawia skoro i tak koniec końców wszyscy mają mnie w dupie??

A potem się dziwić czemu faceci co raz bardziej toksyczni się stają xD I że to, uwaga CHARAKTER JEST PRZECIEŻ NAJWAŻNIEJSZY.

Niczym na świecie nie gardzie bardziej niż kobietami. Niech wróci prawdziwy męski patriarchizm, zamknie te paździeże spowrotem w kuchni, odbierze im prawa to może znowu im się zacznie w zakutych łbach układać. Dając wolność kobieta skazaliśmy się na wyginięcie.
  • 46
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Mordo, sprawa jest prosta. Nie buduj przez tygodnie relacji pisząc z laskami tylko dąż do jak najszybszego spotkania. Odpuść sobie jak przez tydzień, dwa laska pisze, że nie ma czasu, żeby się spotkać xD Szkoda twojego czasu, który mógłbyś wykorzystać na jakieś fajne spotkanko z inną w realu.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:
Naiwnyś i zagubiony jak dziecko we mgle. Myślisz, że laska którą poznajesz na Tinderze utrzymuje kontakt tylko z tobą i że jesteś jej jedynym potencjalnym gościem z którym może się spotkać? Te laski pisały z kilkoma innymi chłopami dokładnie w tym samym czasie kiedy pisały z tobą. Najwyraźniej im się nie spodobałeś i wybrały kogoś innego. Nawet mi ciebie nie szkoda. :)
  • Odpowiedz
@chalwaklb: To nie działa. Żadna laska na nie chce się spotkac. Absolutnie żadna, nie wazne czy po dniu, tygodniu, czy dwóch tygodniach.

Myślisz, że laska którą poznajesz na Tinderze utrzymuje kontakt tylko z tobą i że jesteś jej jedynym potencjalnym gościem z którym może się spotkać?


@NosaczPolak2: A czy ja gdzieś napisałem że tak jest? () Idź być dzbanem gdzie inadziej
  • Odpowiedz
@NosaczPolak2: A co zabronisz mi?? xD Muszą być takie tematy by pokazać jakim śmietnikiem są te aplikacje, jak bardzo zakłamane są kobiety oraz jak takie spermiarze jak ty są gotowi się przed nimi płaszczyć.
A roksa swoją drogą. Ale roksa nie zmieni tego, że dalej będę gnoić te śmiciowe aplikacje i takich śmieci jak ty.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Miałem zakładać taki wątek opowiem moje przeżycia pisałem z jedną laska z przerwami 3 miesiące może dwa na fb nie odpisywała mi to przestawałem i odzywałem się to pisała gdy nalegałem na spotkanie dostawałem to samo co ty nie mam czasu ucze się imprezy potem się okazało że znalazła sobie gościa ruchala się nim Fwb potem ten ja usunął gdy chciałem się znowu spotkać to zostałem znowu olany i
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: dodam że pisałem na fb nie Tinderze każda wykręcała się gówno wymówkami a wysłałem wiadomość do chyba 500 lasek kopiuj wklej gry się udawało gadka się kleiła to nie mam czasu albo zostawałem zgosthowany
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:
No tak, obnażam twoją głupotę pod twoimi wpisami, brawo, w końcu załapałeś.
I sprawdź znaczenia słowa "spermiarz", bo po twoich wpisach można dojść do wniosków, że jesteś sztandarowym przedstawicielem tej grupy. :)
  • Odpowiedz
Pół roku na snapie spędziliśmy, nocki zarywaliśmy by pisać ze sobą


@Pralko-suszarka: weź wypierdajaj błagam
Zajmij się #!$%@? czymś pożytecznym bo rzygać się chce co wy odpierdlaacie ze swoim czasem wolnym zabawiając jakieś #!$%@?łe księzniczki
  • Odpowiedz