Wpis z mikrobloga

co się stało z tym głupim youtube, dosłownie przy każdym filmie są reklamy, a najczęściej są dwie, kiedyś to się jeszcze dało zamknąć filmik i otworzyć ponownie to nie było już reklamy, teraz tak się nie da bo ZAWSZE jest reklama, jak mnie to denerwuje, ja #!$%@?

zdelegalizować reklamy, najgorsze gówno jakie istnieje, mogłoby chociaż jakieś przyjemne reklamy robić, ale nie, robią najbardziej #!$%@?ące, jak słyszę tę reklamę pepsi i tego lektora co ma taki #!$%@?ący głos to już wiem że nigdy przenigdy nie kupię pepsi, nawet jeśli mam umrzeć z pragnienia.
  • 222
@EmcePomidor to jest jakoś podrabianiec w sklepie. Przecież google Play by nie dała aplikacji która blokuje reklamy w ich aplikacji. Chyba to jest logiczne prawda? Tak samo widziałeś adbloki w sklepie play?
Kolega pracuje dla Googla widzę. Reklamy w YT Vanced i zamulanie aplikacji to raczej na pewno przez zawirusowany telefon


@lO_ol: Aplikacja nie zamula tylko po kliknięciu przycisku play żeby filmik leciał trzeba poczekać jeszcze 15 sekund aż poleci, kiedy wciśnie się przycisk ale telefon wygasi filmik leci momentalnie dlatego działa powolnie moim zdaniem.
Reklama ciągle ta sama do wyłączenia x i nie mam zawirusowanego telefonu, wyskakuje za każdym razem jak odpalasz
@LubiePieski: Jesteś żałosny. Zamiast pomyśleć to wolisz wprowadzać komunizm albo ograniczać wolność, jednocześnie będąc naiwny ze klient końcowy nie dostanie #!$%@? od korpo z innego miejsca bo oni zawsze to obejdą. Masz alternatywne apki na yt, masz adbloka a jak nie chcesz a reklamy mocno #!$%@? to wydaj na yt premium 30zl miesięcznie. To mniej jak jedna pizza juz #!$%@?ąc ze na zdrowe wyjdzie xD.
@LubiePieski polecam przełknąć dumę i ogarnąć premium. Jak masz więcej ludzi to kosztuje to tyle ile 4 pak harnasia. Dużo korzystam z YT i gdyby nie to to #!$%@? by mnie już dawno strzelił. A że oglądam dużo autorskich materiałów na tematy historyczne to mam małą nadzieję że jakiś hajs wpadnie do twórcy. Rozumiem cebulić ale czasem to już przesada