Wpis z mikrobloga

co się stało z tym głupim youtube, dosłownie przy każdym filmie są reklamy, a najczęściej są dwie, kiedyś to się jeszcze dało zamknąć filmik i otworzyć ponownie to nie było już reklamy, teraz tak się nie da bo ZAWSZE jest reklama, jak mnie to denerwuje, ja #!$%@?

zdelegalizować reklamy, najgorsze gówno jakie istnieje, mogłoby chociaż jakieś przyjemne reklamy robić, ale nie, robią najbardziej #!$%@?ące, jak słyszę tę reklamę pepsi i tego lektora co ma taki #!$%@?ący głos to już wiem że nigdy przenigdy nie kupię pepsi, nawet jeśli mam umrzeć z pragnienia.
  • 222
Prostszą opcją jest po prostu wpisanie w DNS "dns.adguard.com" i reklamy w telefonie zanikają. Gdyby kto nie widział gdzie, to wystarczy wejść w ustawienia Android i w wyszukajce wpisać "prywatny DNS"


@pss8888: odważny jesteś jak sobie wpisujesz prywatny DNS pod kontrolą małej prywatnej firmy, jednak wolę cloudflare/google plus swój bloker.
@LubiePieski: Zgadzam się że reklamy są gównianej jakości ale czy jest ich dużo? Oglądam średnio jakieś 5 filmików dziennie na yt a raczej ich słucham, daje mi to tak 2h materiału, na to przypada nie więcej niż 15 reklam(wliczając podwójne) większość reklam po 5 sekundach można wyłączyć reszta sama się wyłącza po 10-15sek. Czyli na 2h materiału licząc średnio po 10 sekund(niekorzystnie) na reklamę daje mi to 2,5 minuty reklamy, to
zdelegalizować reklamy, najgorsze gówno jakie istnieje,


@LubiePieski: to za co firmy na nich zarabiające, miałyby prowadzić działalność? Wrzucający filmiki na YouTube mieliby płacić yt za przestrzeń dyskową i transfer? Czy wszyscy oglądający płacić za taką możliwość? Bo teraz możesz wybrać - reklamy lub abonament...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LubiePieski: większość filmokow jakie ogladam są krótkie, powoli z YT prsenosze się na tiktoka albo jakieś zewnętrzne streamy. Kwestia paru lat i YT będzie mieć problem