Wpis z mikrobloga

Siema. Dziwne pytanie. Otóż dostałem sie w ostatniej rekrutacji na studia w innym mieście, ale w tym co tera niby studiuje już dostałem legitkę i podpisałem ślubowanie. Czy mogę w takiej sytaucji zrezygnować z tych obecnych? Wiem, że jak nie podpisze umowy do końca msc to mnie skreślą automatycznie,itd. Czy np za tyg na nowej uczelni dostanę nową legitke i 2 co z tą, mam im oddać czy jak to wygląda. Noi pytanie czy da sie jeszcze zmienić te studia? Mieszkanie akurat nie problem.
#studia #studbaza
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Matijons jak nie jest to prywatna uczelnia i nie tracisz żadnej kasy to wypisujesz się ze studiów i tyle, a legitke zależy, albo będą chcieli do zwortu albo zostawiasz i tyle
  • Odpowiedz
@Matijons: Możesz nawet nic nie robić jak nie chcesz i to olać, można studiować na kilku uczelniach na raz, po prostu cię skreśla po czasie.
  • Odpowiedz
@sner: a jeśłi jednak chciałbym mieć wszystko z głowy to już trzeba podanie o skreślenie z listy studentów, czy by wystarczyło o podanie o rezygnacji z podjęcia?
  • Odpowiedz
@Matijons: Teraz może być za późno, np. na uj trzeba było do dzisiaj składać rezygnacje, a przy skreśleniu może być na tyle dużo formalności(obiegówki itd.) że bardziej może się opłacać olanie po prostu i niech sami cię skreślą, ale możesz się zapytać jak to wygląda na twojej uczelni.
  • Odpowiedz
@Castries: Może tak, może nie, jakbyś wcześniej rezygnował to prawie na pewno by było bez problemu, teraz już się rok zaczął.
Ale wiadomo zależy od uczelni jak to wygląda.
  • Odpowiedz