Wpis z mikrobloga

@przegryw_z_00: ehh ja nie mogę znaleźć normalnych ludzi do pracy na magazynie za 3200 netto od ręki nawet do machania miotłą, a tu tacy za frajer robią i się cieszą (,) Jak już kogoś hr łaskawie przyśle to dostajemy ludzi jakby z łapanki ich brali — dwie lewe ręce do wszystkiego, nawet zamiatać nie potrafią. Już sam nie wiem czy jest sens podnosić płace skoro widać, że
  • Odpowiedz
@Niukron: to zależy w jakim mieście jak w wiosce to nic dziwnego że nie ma chętnych po za tym taka praca dla Polaka w magazynie jest jednorazowa zrobi 1 błąd i już nie będzie mógł pracować nigdy... za to ukr lub ktoś inny może wrócić jak mu się wiza pracownicza skończy
dlatego Polacy wyjechali za granice niech sobie teraz HRy szukają Białorusinów
  • Odpowiedz
@przegryw_z_00: @Niukron: u mnie w kolchozie za 3300 netto + wakacyjne 100% + swiateczne 70% i ocenę roczna(2-3k zl) młodzi nie chcą robić. I to jest na start, po 2 latach jest 4100(jak ktoś ma poniżej 26 lat to 4500). Nadgodziny 100% platne, weekendy wolne(lub płatne 100%), prywatna opieka itp.
  • Odpowiedz
Ja zarabiam 2200 w Krakowie i jestem zadowolony. Nie zależy mi na pieniądzach tylko na tym, żeby w życiu mieć jak najmniej pracy i stresu (co w moim przypadku jest połączone). Pracuję w ochronie, chodzę do roboty raz na 3 dni, a w robocie oglądam telewizję albo przeglądam internet.
  • Odpowiedz
@przegryw_z_00: Ja bym uciekal na Twoim miejscu, w samym Szczecinie i okolicach jest pelno produkcji/ magazynow gdzie zarabia sie po 3 000 + za te 168h. Z nadgodzinami to i ponad 4 000 idzie zarobic.
  • Odpowiedz