Wpis z mikrobloga

@zenon_z_chorzowa1: chcialbym lepiej zarabiac ale u mnie na zadupiu jest bardzo ciezko o prace, praktycznie wszystkie pracy typu produkcja/magazyn/kierowca to minimalna, dopiero w powiatowym mozna zarobic cos wiecej bo okolo 2,5k-2,7k na reke za ta sama robote ale musialbym dojezdzac kawal drogi, wiec po odjeciu paliwa wyszlo by prawie na to samo. Zamierzam wybrac sie na studia ale musze miec na to kase, no i chcac nie chcac musze narazie #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zenon_z_chorzowa1: 160 w biurze, no i podkolorowalem, bo 4 stowy wiecej, ale i tak pracuje tam z litosci pracodawcy, bo jestem bezuzyteczny. Nie chce mi sie tlumaczyc, bo to zalosne, ale w skrocie jestem ultra debilem. Jeszcze mnie nie zwolnil janusz, ale jestem na #!$%@?. Zachodniopomorskie, miasto powiatowe xD
@przegryw_z_00: olej studia. Ale powiedz mi proszę, czy masz tam autobus we wsi i gdzie on może dojechać w 45 minut. Jak zrobisz takie koło na mapie. Nie ma nic?! Z ciekawości zechciał byś podać wieś obok. Tak żebym mógł sam spróbować znaleźć prace w tej okolicy? Mieszkam jakiesz 20 km od Krakowa i nie mieści mi się w pale ze są takie dziury w Polsce.
@DeafSilence: czyli leniuszek:) w moim osobistym odczuciu jeśli nie jesteś debilem, umiesz się zachować i jesteś w stanie pracować pełne 8h zamiast siedzieć na Facebooku czy tam tiktoku to z palcem w dupie dostajesz 3k. Ciekawi czemu tak wielu jest pokrzywdzonych a jednocześnie wielu moich znajomych nie może znaleźć jakiegokolwiek pracownika. Przecież łaska na stoisku w markecie co nic nie robi i gapi się w tel przez 8 godzin ma 2500
@przegryw_z_00 niestety takie czasy, że na jakichś gówno stanowiskach się zarabia minimum. A ekonomicznie teraz i tak nie ma podstaw żeby podwyżki dawać. Także albo szukaj robotę, albo cierpliwie zbieraj doświadczenie i pnij się w górę. Cóż ci mam powiedzieć, żadne pocieszenie ale moja pierwsza praca to było 1150 zł, potem 1450 potem 1850 itp itd i dopiero po 8 latach przekroczyłem 5k netto. Takie życie w pl
@zenon_z_chorzowa1: jest miasto powiatowe, pisalem wyzej w poscie dlaczego nie szukam tam roboty, za duzo wydal bym na paliwo, a autobusow jezdzi za malo, wiem bo #!$%@? sie autobusami 4 lata do technikum i trzeba bylo czekac ~1h na autobus do domu a do szkoly tez czesto zajedzalo sie godzine przed zajeciami