Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 292
Zatrudniłem się w nowej pracy. Sprzedaje się elektronikę i inne takie do domu. Jestem pierwszy dzień. Chłopaki mnie uczą wszystkiego. Szef mi powiedział, że zanim umowę podpiszemy, to ja mam jeszcze mu podanie o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron podpisać, bez daty, bo on musi mieć w razie co. Pierwsze słyszę, bo w żadnej pracy tak nie chcieli. I teraz nie wiem czy podpisywać, bo stara pracę już puściłem a nowej nagranej nie mam. Tutaj wszyscy mówią, że super jest i robota do emerytury. Tylko taki jeden stary co w magazynie siedzi patrzy na resztę z byka i się nie odzywa, jakby chciał coś powiedzieć, a nie mógł. Jak ja go coś pytam jak jest to mówi, żebym reszty pytał, bo w jego wieku to mu wszystko jedno, byle do emerytury dociągnąć. Dziwna sytuacja dla mnie i mnie to stresuje :/

#praca #pracbaza #januszebiznesu #gorzkiezale #zalesie #polska
  • 107
e słyszę, bo w żadnej pracy tak nie chcieli. I teraz nie wiem czy podpisywać, bo stara pracę już puściłem a nowej nagranej nie mam. Tutaj wszyscy mówią, że super jest i robota do emerytury. Tylko taki jeden stary co w magazynie siedzi patrzy na resztę z byka i się nie odzywa, jakby chciał coś powiedzieć, a nie mógł. Jak ja go coś pytam jak jest to mówi, żeb


@wez_idz_sobie: szukał