Wpis z mikrobloga

Już się elegancko zesrały lewicowe media xD

Zamiast skupić się na wypadku to skupiają się na słowach gościa pt. nowe auto jest bezpieczniejsze od starego?

I co, skłamał? 100% prawdy.

Ale jest pożywka dla biedaków w starych szrotach z komisów bo jak to burżuj nowy samochód xD

#polska #wypadek #bekazpodludzi
źródło: comment_1632924060ri9WNI0UqbVdsXCdLlzp5B.jpg
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JanRouterTrzeci: Pozostaje mu życzyć, aby kiedyś znalazł też odpowiednio stare drzewo zamiast innego auta.
No i co z tego, że może i miał rację, ale nawet w dobrym, nowym aucie, debil w takim samym "nowym" aucie wciąż cię może zabić jak ci #!$%@? wyleci na czołówkę.
@JanRouterTrzeci: Od zawsze - jak każda partia o zapędach autorytarnych prezentuje hybrydę nie pasującą do dawnych podziałów prawicy i lewicy, biorąc z obu stron. Z prawicowych wartości biorą religię, tradycję, ksenofobię, nacjonalizm, przywiązanie do hierarchii.
źle dobrał słowa, faktem jest że gdyby to były większy samochód to ofiary mogłyby żyć dalej


@Polnischefuhrer: źle dobrał stronę podwójnej ciągłej, po której jechał.

Faktem jest, że gdyby jechał po prawej, to ofiary mogłyby żyć dalej.
@KrzLis: a gdzie ja to neguje? #!$%@? typie nigdzie nie napisałem, że to wina ofiar! Po prostu zgadzam się, że gdyby jechały większym samochodem to nie musiałoby skończyć się śmiercią. Możesz jechać w 100% przepisowo a wjedzie w ciebie debil i tylko standardy bezpieczeństwa samochodu Cię uratują przed śmiercią.
a gdzie ja to neguje?


@Polnischefuhrer: a gdzie ja napisałem, że to negujesz?

Możesz jechać w 100% przepisowo a wjedzie w ciebie debil i tylko standardy bezpieczeństwa samochodu Cię uratują przed śmiercią


@Polnischefuhrer: dlatego po takich zdarzeniach dyskusja powinna się koncentrować na eliminowaniu z drogi debili, a nie biedniejszych kierowców.
Zamiast skupić się na wypadku to skupiają się na słowach gościa pt. nowe auto jest bezpieczniejsze od starego?


@JanRouterTrzeci: a Ty jesteś prawicowy, lewicowy czy lewacki? Bo tylko lewactwo ma w zwyczaju pomijać prawdę a prawda jest taka że gość stwierdził że zginęły dlatego że mają stare auto a nie dlatego że świadomie wyjechał im na czołówkę.