Wpis z mikrobloga

Prawilnie przypominam, że największą naiwnością i szurostwem nie jest wcale wiara w nawet najbardziej absurdalne teorie spiskowe, jak płaskie ziemie, jaszczuroludzie, czy promieniotwórcze 5G. Największą naiwnością i szurostwem jest wiara w dobre intencje rządu, korporacji, mediów i polityków.
#koronawirus #bekazcovidian #bekazpodludzi #teoriespiskowe #konfederacja
T.....e - Prawilnie przypominam, że największą naiwnością i szurostwem nie jest wcale...

źródło: comment_1632913711C6nbGBcY8VlkEEkJ4xMNkU.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Tallahasee: no tak, na #!$%@? wierzyć ludziom, którzy poświęcili połowę swojego życia w badaniu danej dziedziny naukowej. Lepiej wziąc wszystyko na chłopski rozum.
  • Odpowiedz
@BetPay: Ale oczywiście, że wierzę badaniom naukowym, a badania jasno mówią, że w mojej grupie wiekowej śmiertelność na koronawirusa jest praktycznie zerowa, więc nie widzę sensu się szczepić. Chociaż co do nieomylności naukowców też lepiej być sceptycznym, przypominam jak w latach 50 XX wieku wielu lekarzy przekupionych przez firmy tytoniowe zapewniało o nieszkodliwości palenia, co później okazało się kłamstwem. Każdy powinien samodzielnie podjąć decyzję o szczepieniu, lub nieszczepieniu się, władzy
  • Odpowiedz
Ale oczywiście, że wierzę badaniom naukowym, a badania jasno mówią, że w mojej grupie wiekowej śmiertelność na koronawirusa jest praktycznie zerowa, więc nie widzę sensu się szczepić.


@Tallahasee: już tylu głąbów którzy myśleli w ten sposób żre dzisiaj ziemie XD
  • Odpowiedz
@BetPay: To jest tak głupie gadanie a myślisz że oni nie mają swojej ceny ile razy wychodziły afery korupcyjne czemu ktoś ma myśleć za mnie za analizując dużą ilość źródeł i po mojej obserwacji stwierdzam że żadnych preparatów nie potrzebuje czemu ktoś ma mi je na siłe wciskać jak telemarketer
  • Odpowiedz
@Tallahasee: Ale jeżeli nie jesteś dzieckiem, to masz za to około 10% szans na long-covid czyli którąś z chorób pocovidowych, która może dotknąć praktycznie całego organizmu bo wirus atakuje większość narządów, a to już dużo większe ryzyko niż którykolwiek z NOPów.
  • Odpowiedz
@AidsFiesta: Ich łatwo skorumpować, ale Ciebie oszukać podając sfałszowane dane pewnie bardzo trudno, tak? Co jest bardziej prawdopodobne, że wszyscy (duża większość) uczonych została przekupiona, czy to że źródła którymi się posługujesz kręcą metodologią/danymi żebyś wyciągnął inny wniosek niż specjaliści?
  • Odpowiedz
@FearFactory: Lol, myślisz, że pan pfizer podchodzi do każdego lekarza/naukowca obecnie i daje walizkę pieniążków?
Dodatki covidowe nie istnieją? Dofinansowania na badania? Lekarzom i naukowcom jest bardzo na rękę to co się obecnie dzieje. A jedyne co większość z nich musi robić to trzymać gębę na kłódkę i odsyłać wszystkich pacjentów z objawami grypy/przeziębienia na test i postępować wg narzuconych przez rząd procedur. Tym sposobem duża większość lekarzy jest przekupiona.
  • Odpowiedz
@Tallahasee: Jedna z najbardziej podstawowych metod manipulacji powolywanie sie na autorytety a covidowcy i tak sie nabieraja i ciagle #!$%@? w kolko ten sam gowno argument aaaaa bo nałkowcy poswiencili cale zycie a nie random z facebooka bla bla bla xD
  • Odpowiedz
@Tallahasee: klasyka gatunku, koncerny tytoniowe, cherrypicking informacji...
jakbyś czytał badania to byś wiedział o takich rzeczach na końcu tych badań jakie dosyłam w zdjęciu.
to, że w twojej grupie wiekowej jest niska śmiertelność nie znaczy, że dla Ciebie lepiej żebyś się nie szczepił, jakbyś się doinformował to byś wiedział
@AidsFiesta: przekupisz każdego naukowca na świecie? albo chociaż 98%?
@MateuszHadeusz: czyli ty nie masz autorytetów? samouk jesteś
Pajdoniusz - @Tallahasee: klasyka gatunku, koncerny tytoniowe, cherrypicking informac...

źródło: comment_1632939361whj7exFjOYsR6h2mOycaAM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz