Wpis z mikrobloga

Jak tam? Czyste ubranie gotowe? Żele zakupione? A może już wykąpani? Jeżeli tak, to znak że zbliża się #koniectwnogf

Dziś będzie o jeszcze kilku elementach - mowa ciała i inne psychologiczne rzeczy, które Wam pomogą dzisiaj wieczorem.

1. Koniec z oglądaniem architektury budynku. Podczas rozmowy patrzysz rozmówczyni prosto w oczy. Jak ona nie patrzy, to czekaj cierpliwie aż zacznie. Czasem można się nie doczekać ;)

2. Głos. Każdy ma inny. Ale im ciszej mówisz (nie zawsze się da w pubie, a tym bardziej w klubie) tym lepiej dla Ciebie. Jednak nie możesz szeptać ;) trochę głośniej. Im bardziej będziecie go z głosu przypominać tym lepiej ;) -> https://www.youtube.com/watch?v=v4_M5PcJQmU

3. Jeżeli chcesz, by ktoś Cię zapamiętał - nie bądź nijaki. Lepiej być lekko bezczelnym i zbyt pewnym siebie niż grzecznym chłopcem. Ale nie mylić tego z byciem chamowatym gburem. Kultura osobista i szarmanckie zachowanie to podstawa.

No i czekamy na Wasze relacje z dzisiaj :)
  • 15
@Fagaldo_Antonio: nie mam zamiaru, tylko skomentowałem to co do tej pory się pojawiło, czyli same banały i pierdoły, myślę, że dla każdego z czytających nie ma tu nic odkrywczego. Tu leży problem, że wszyscy to czytający wiedzą, że w klubie można poznać kobiety, a atmosfera tam panująca jest przyjazna dla ogólnie pojętego podrywu, ale z jakichś powodów piatkowe wieczory spędzają na mikroblogu i się w takich miejscach NIE POJAWIAJĄ, bo nie