Wpis z mikrobloga

Moja opinia na temat Rolls Royca!
Oficjalnie RR.L wyszlo z dlogow.
Pod koniec 2020 zapowiedziano sprzedaz ITP Areo aby przywrocic pozytywny cash flow
Od tego momentu mozna uznawac RR za firme ktora poradzila sobie z calym kryzysem zwiazanym z koronawirusem
Mimi szoku i ciosu finansowego jakiego doznali w momencie rozpozcecia pandemii wlasnie wyszli na prosta z malymi bliznami takimi jak pozbycie sie czesci swoich spolek.
Rolls Royce w 2020 zostal zmuszony do przeprowadzenia szeregu reform w zakresie swojej dzialalnosci i dzieki temu udalo im sie uszczuplic wydatki o 1mld i wyjsc na plus w Q3/Q4 2020 i w Q1/Q2 2021
Firma wg mnie jest teraz duzo zdrowsza i z nowymi kontraktami jej przyszlosc jest zagwarantowana, balem sie ze ten deal z pozbyciem sie ITP Areo nie zostanie klepniety i w raporcie na koniec roku bedzie dalej widniala wielka strata ale teraz kolejny raport niemal na pewno bedzie niesamowity, a kolejne raporty po tym z konca 2021 beda juz wynikaly tylko z prowadzenia normalnej dzialalnosci firmy.
MOJE plany inwestycyjne pozostaja bez zmian, dalej uwazam ze 120GBX to cena jaka powinien miec RR pod koniec roku i dopiero po wynikach zacznie dalej isc do gory, obecny skok ceny uwazam za bardzo mily, ale sie nie utrzym wg mnie (jak sie myle to tylko na plus dla mnie)
Okres inwestycji na pewno zostaje podtrzymany do momentu otrzymania pierwszej dywidendy na konto czyli szacuje ze gdzies z poczatkiem 2023
Pozdrawiam wszystkich inwestorow Rolls Royca, a hejterom sprzedamy jak juz bedziemy na gorce ;)
#gielda #wykopowyrozaniec
P.....r - Moja opinia na temat Rolls Royca!
Oficjalnie RR.L wyszlo z dlogow.
Pod ko...

źródło: comment_1632839162PREKChSHoR1GlZ1ZkUFhFY.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz