Wpis z mikrobloga

@Marcymon:

@stackhouse zdenerwował mnie tak że białej dostałem. Ostatnio mój brat szukał pracy i w OBI w mieście powiatowym oferowali mu 2000 #!$%@? 200 za zarządzanie dwoma działami, miałby się zajmować jakąś tam chemią i czymś jeszcze. Gość ma 10 lat doświadczenia w tej branży i dają mu 2200 do ręki, a ten to #!$%@? czy 13000 to jest #!$%@? mało czy dużo po trzech latach klikania w komputer no c***
  • Odpowiedz
#!$%@? ludzie żyją za 2000 zł miesięcznie a ty się pytasz czy 13 w Warszawie to jest dużo czy mało.


@Marcymon: co to za roznica za ile zyja ludzie. W afryce ludzie nie zarabiaja i umieraja z glodu, co to zmienia? Pytal ile sie dostaje za prace ktora ON wykonuje
  • Odpowiedz
@push3k-pro:

Czyli 9.25k netto?


Przez pierwszą połowę roku 10.2k, a przez drugą 9.2k, bo nie mam 26 lat.

zależy od technologii


Większość doświadczenia mam w Angularze, a od kilku miesięcy robię w Reactie.

stanowiska


Tak jak w poście napisałem - mid frontend, nic specjalnego.

zakresu prac


Nic poza przesuwaniem taska w Jirze, pisaniem kodu w Reactie (backendu nie ruszam, choć jakby trzeba było to bym coś prostego zrobił, bo coś tam
  • Odpowiedz
#!$%@? ludzie żyją za 2000 zł miesięcznie a ty się pytasz czy 13 w Warszawie to jest dużo czy mało.


@Marcymon: co ma to wspólnego z zadanym pytaniem?
  • Odpowiedz
2000 #!$%@? 200 za zarządzanie dwoma działami, miałby się zajmować jakąś tam chemią i czymś jeszcze. Gość ma 10 lat doświadczenia w tej branży i dają mu 2200 do ręki, a ten to #!$%@? czy 13000 to jest #!$%@? mało czy dużo po trzech latach klikania w komputer no c*** strzelił #!$%@? się #!$%@?łem jak nie wiem.


@Marcymon: praca i umiejętności to towar jak każdy inny. Więc jak ktoś ma mało
  • Odpowiedz
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: To zależy, jak masz inną robote za więcej to mało, ale jak nie, to dużo.
No i zależy ile wydajesz, bo jak lubisz np kokaine to zdecydowanie za mało, ale już na amfetamine wystarczy z powodzeniem. Mam nadzieje, że rozwiałem twoje wątpliwości, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@stackhouse zdenerwował mnie tak że białej dostałem. Ostatnio mój brat szukał pracy i w OBI w mieście powiatowym oferowali mu 2000 k*a 200 za zarządzanie dwoma działami, miałby się zajmować jakąś tam chemią i czymś jeszcze. Gość ma 10 lat doświadczenia w tej branży i dają mu 2200 do ręki, a ten to p**i czy 13000 to jest k*a mało czy dużo po trzech latach klikania w komputer
  • Odpowiedz