Wpis z mikrobloga

Kisne z biedaków co się oburzyli że 13k to tak dużo.
Tu nie chodzi o to że on się chwali czy coś.
Pyta bo bardzo możliwe że powinien zarabiać 16 a nie 13.
Więc uspokójcie się, idźcie spać o 22 bo o 5 trzeba wstać by zdążyć na PKS do magazynu Amazona.
A jak wrócicie z pracy to zamiast oglądać Trudne Sprawy na Polsacie czy tam Love Island czy inne gówno to
  • Odpowiedz
@MrBeast Trzeba zrobić doktorat i wyjechać z miasta powiatowego do wojewódzkiego żeby godnie żyć? Co trzeba zrobić żeby przy chęci kupna mieszkania w mieście wojewódzkim po prostu je kupić i nie czytać komentarzy, że zachciało się życia ponad stan i żeby lepiej poszukać mieszkania w mieście powiatowym?

W ogóle kiśniesz z biedaków, a sam nie miałeś biletu i nie zapłaciłeś mandatu https://www.wykop.pl/wpis/60323569
To kto tu jest biedakiem?
  • Odpowiedz
@MrBeast To ma sobie wymarzoną pracę znaleźć w szafie? Narysować sobie?
Jak weźmie książkę to nagle podskoczy do 3500? Wtedy już nie nazwiesz go biedakiem? A jak weźmie kilkadziesiąt książek, bo pójdzie na studia to wtedy dobrze, bo wziął więcej książek, czy źle, no bo studia takie niepotrzebne?
Niezależnie czy ma się skończone studia, czy nie, to po prostu zarabia się mało.
A nawet jak wskoczy się na poziom 3500-4500 i będzie
  • Odpowiedz
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: Żadna gównoburza, wykopki zawsze cięte na programistów lub osoby dobrze zarabiające.
@PyraPrzeznaczenia: Co ty sie tak tego mandatu uczepiłeś, nie kupiłem bo byłem młodym gówniarzem i inaczej myślałem.
Jeśli wskoczy na 3500 z 2200 tu zarobki wzrosną o ponad 50%. Zajebiście. Z 3500 za jakiś czas może wskoczyć na 5k itd itd. Nikt nie wskoczy nagle z 2200 na 13k.
Książki to taka przenośnia, może zawsze uczyć się z
  • Odpowiedz
Zaraz wyskoczysz że po ciężkiej pracy chce się mieć wolny weekend czy trochę odpocząć na kanapie.
Ci co teraz zarabiają 13k poświęcili wolny czas.
  • Odpowiedz
@MrBeast Jeśli zarabiam słabo to szukam czegoś, co mi pomoże zarabiać więcej, więc idę na studia, tam się uczę, zdobywam umiejętności w międzyczasie zdobywam trochę doświadczenia, później kończę studia, dostaję papierek i nie zarabiam więcej, mimo że głównie pracuję i śpię i nie mam kiedy zrobić sobie obiadu. Może mam nie spać albo lizać ściany zamiast tracić czas na sen i na robienie jedzenia i w wolnym czasie przeczytać parę książek albo
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: No i tracisz 5-6 lat na uczenie się na studiach które #!$%@? Ci da, po za papierkiem.
A tak przyjmijmy że jestem budowlańcem. W rok nauczysz się bardzo dużo pracując u kogoś. Po roku ide na swoje. Po 5 latach moge już mieć super rozwiniętą firmę. Gdy ja będę miał 5 lat doświadczenia na rynku Ty dopiero opuścisz szkołe z teczką w łapie bo postanowiłeś się dokształcać.
Ok, możesz iść
  • Odpowiedz