Wpis z mikrobloga

@Illidank to jest bardzo dobry mechanizm, dlaczego? Tym czymś nie da się nalać troszeczkę ketchupu, zawsze wyleci dużo (na pół kanapki), a to oznacza: szybsze wykorzystanie całej butelki=zakup kolejnego opakowania.
@tellet: sam sie goowno znasz, po wyjęciu tej silikonowej #!$%@? ketchup dozuje się łatwo i dokładnie bez pudła, natomiast z, katastrofa tak jak z nastolatkiem i pierwszym razem - zaraz strzela i mnie wiadomo gdzie poleci, ale wszystko ubabrane...
Bo kupujecie jakieś gówno zamiast jedynego porządnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tarec: Torteksik z fryteczkami z budy to smak dzieciństwa "wakacje nad morzem, Mikoszewo 2002, Torteksowane"
@tellet: ile ty masz IQ? jak często ci się to zdarza, może to efekt urazów głowy? moim zdaniem do poprawnej obsługi keczupu BEZ zatyczki potrzeba 70 IQ i doświadczenie: raz ketchup na kanapkę i raz na talerzyk (ewentualnie powtórzyć jak ktoś ciężko łapie). Opisujesz problem, który jest tak absurdalny, że aż odpisałem...
@Illidank: protip: zainwestuje raz w jedyny keczup w normalnym opakowaniu z którego leci jak trzeba i nie kapie i nie wystrzeliwuje - pudliszki. A potem sobie przelewaj do niego taki keczup jaki lubisz. Działa :D
@Jogi4: Włocławek za bardzo leci octem teraz jak zmienili skład (i producent się chyba zmienił na inny i zachował tylko markę), smakuje jak woda typu Tesco Value. Przerzuciłem się na kotlin w słoiku ale też się popsuł imho, nie ma już dobrych keczupów w PL...