Wpis z mikrobloga

Trochę mnie tu nie było bo spędziłem kilka długich dni na łodzi machając kijem w poszukiwaniu wrażeń w #wedkarstwo jak kogoś interesuje z jakim skutkiem oraz chce zobaczyć kilka zacnych krajobrazów pięknego o tej porze #vermont czyli pogranicza #usa i #kanada to zapraszam
#r2d2zwiedza #natura

DZIEŃ PIERWSZY
R2D2zSosnowca - Trochę mnie tu nie było bo spędziłem kilka długich dni na łodzi macha...

źródło: comment_1632793625uGNCVLnrGQBJG1nZyWpK7Y.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@R2D2_z_Sosnowca jak wrócisz do Europy to się ustawimy na feederka w NL, (znam fajne miejscówki) to Ci pokaże co to jest walka z rybą, a nie targanie na chama jakiś pike pistoleciki ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Barneyeos: Tylko niech nie buja za bardzo. Ja mam problem z łowieniem na oceanie bo rzygam jak kot. Co prawda potrafiłem złowić 10 kg stripe bassa czy całkiem spore bluefishe ale to nie jest dla mnie. Co bym nie brał za leków to nic nie działa i koniec końców błędnik daje mi ostro popalić. Dla takich szczurów lądowych jak ja jezioro to maks. Chyba że zrobisz, że nie będzie bujało
  • Odpowiedz
@murgal: Na przykładzie Connecticut idziesz do sklepu płacisz $25 i dostajesz paragon który nosisz w portfelu. Jak chcesz łowić z brzegu na oceanie dopłacasz drugie tyle. Jak łowisz z lodzi to zdaje się, że nie płacisz nic. Za specjalne prywatne akweny możesz dopłacić i w zasadzie jedynie tam sprawdzają regularnie czy masz pozwolenie. Do Vermont kupowałem online. 5 min roboty. Płacisz $25 a za dodatkowe $15 możesz kupić pozwolenie na
  • Odpowiedz
@Virsky: Zwyczajnie szczupak robi się coraz większy w obwodzie z każdym centymetrem. To wszystko to ten sam gatunek Northen Pike choć tam są jeszcze dwa inne gatunki szczupaka to teraz trafił się tylko jeden Chain Pickerel
  • Odpowiedz