Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Miraski dostałem od użytkownika @el3m papryczki do sosów. Wpadłem na złoty pomysł że zjem jedną do obiadu. Jem ostre sosy ale ta papryczka mnie pokonała. 20 minut temu skończyłem jeść obiad. Teraz tylko trochę mam sparaliżowaną twarz. Czoło mnie piecze jak diabli ale nie to jest najgorsze. Jak tylko skończyłem jeść to strasznie grzeją mnie plecy z lewej strony. Mam wrażenie że trochę się przeliczyłem. Będę żył? Idę do roboty na noc dzisiaj i coś czuję że będzie grubo xD

Co to za papryka że tak mnie poskładała? To ta pierwsza żółta z lewej strony.

wiadomości prywatnej.

#chillizercy #chillihead #ostrezarcie #ostresosy #gotowanie #kulinaria #chili #chilijem #chillicontent #sos #sosostry #papryka
ArniHell - Miraski dostałem od użytkownika @el3m papryczki do sosów. Wpadłem na złoty...

źródło: comment_1632652683tiAX705yLnHQER5Ysn0Fxu.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ArniHell: wypiłem szklankę tłustego mleka. Twarz już nie piecze. Ciepło rozszerzyło się z pleców na bok, stało się łagodniejsze i mam wrażenie że ustępuje. Będę żył. Mam nauczkę na przyszłość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@HansLanda88: Zaczęła się z boku ciemna robić a że nie lubię marnować jedzenia to zjadłem cała. Pokroiłem w kosteczkę i wrzuciłem do obiadu. Pachniała tak dziwnie i ostrawo ale jadłem sosy ze Scorpionem i Carolina więc myślałem że dam radę.

Właśnie całe grzanie ustąpiło. Pierwszy raz po zjedzeniu papryki piecze mnie podczas sikania xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@el3m: powinienem się zapytać przed konsumpcją.

PS. Sos hp już mi się prawie skończył. Słabszy skończy się w tym tygodniu. Bardzo smaczne i wydajne.