Wpis z mikrobloga

#dailyreminder

Przypomnijmy sobie niedawną tragedię do której doszło w #niemcy w Idar-Oberstein. 49 letni mężczyzna zastrzelił z zimną krwią 20 letniego pracownika stacji benzynowej za zwrócenie mu uwagi o brak maseczki.

Co wiemy o mordercy?

- 49 lat
- JDG w branzy IT
- zwolennik #afd
- tzw Querdenker czyli po polsku szur antyszczepionkowy
- na portalach spolecznosciowych udzielał się glownie w tematach spiskowych, prawackich, antyszczep, zmiany klimatu to bzdura.

Prośba mireczki. Jezeli znacie w swoim otoczeniu kogoś podobnego to zglaszajcie od razu na policję. Niemiecka policja w tej chwili jest uczulona na szuruw i chetnie przyjmie zgloszenie. Razem możemy zapobiec kolejnej tragedii!

#dailyreminder #antyszczepionkowcy #mordercy
f.....k - #dailyreminder 

Przypomnijmy sobie niedawną tragedię do której doszło w ...

źródło: comment_1632593531LzCtVbWE1KubH63qhh5foG.jpg

Pobierz
  • 7
@MaddoxX1911: Nie. Masz zgłaszać szuruw którzy swoimi wpisami w mediach spolecznosciowych, nawet tutaj na mirko, sieją nienawiść i podburzają innych do takich zachowań.

Ja już jednego delikwenta zgłosiłem ( ͡ ͜ʖ ͡) jeden szur mniej to wiecej bezpieczeństwa dla Was!
Bycie idiotą nie jest karalne


@helga-von-klusken: jezeli szur pisze o gestapo, nazistach, zrobieniu porzadku z covidianami to uwierz mi, ze niemiecką policję bardzo interesują takie osobniki. Szczegolnie teraz po tej tragedii i kiedy niemcy zakupiły system pegasus to mogą mieć oko na nich