Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 479
Nie ma nic bardziej dobijającego na polskich drogach jak przykład na zamieszczonym tu zdjęciu.

Zazwyczaj to kobieta level 25-40, w nowym aucie (najczęściej SUV). Nie wiem czy przerasta je podłączenie telefonu przez Bluetooth.

Kur## auta często za 200-250k z prawie autonomiczną jazdą ale nie musi taka rozmawiać przez telefon bo tak.

Ręce opadają.

#przemyslenia #samochody #prawojazdy #polska #polskiedrogi
Caracas - Nie ma nic bardziej dobijającego na polskich drogach jak przykład na zamies...

źródło: comment_1632508108OxLwPqDDGdsWhpKjaApNrC.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Caracas może nie najgorszy typ kierowcy na jakiego można trafić ale matka w SUVie u mnie zajmuje pierwsze miejsce w kategorii: na kogo należy wyjątkowo uważać bo zaraz coś odpie#doli (szczególnie gdy zawozi/odbiera swojego purchlaka z budynku oświaty)
  • Odpowiedz
  • 0
@Caracas nic bardziej? Ludzie siedzący na zderzaku na autostradzie albo ekspresówce jadąc 150/130 to jest bardziej dobijające niż baba w suvie z telefonem.
  • Odpowiedz
@Kapitan_Nemo_na_koniu_Mewa: Jak już idiota jeden z drugim nie może poczekać tych 10 minut i oddzwonić,


@bary94pl: to akurat bezsensowny pomysł. Czas za kierownicą to czas zmarnowany, właśnie najlepsza okazja by załatwić zaległe i bieżące rozmowy. Oczywiście w cywilizowany sposób, z użyciem słuchawki/zestawu BT. A jeśli ktoś ma problemy z koncentracją podczas rozmowy, to problem nie jest w telefonie tylko w nim.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Caracas: Racja, ja w swoim aucie za 9k mam BT, głośnomówiący, mikrofon pociągnięty na koło kierownicy a wszystkie operacje na telefonie w trybie jazdy wykonuję w max 2 kliknięcia. Widać im droższe masz auto tym bardziej wali Cię bezpieczeństwo innych
  • Odpowiedz
@Caracas: tak tak, oczywiście mężczyźni nie rozmawiają przez telefon w samochodzie, co to to nie xD

Chyba jeszcze nie zdarzyło mi się w życiu zobaczyć kierowcy dostarczaka nie pieprzacego przez telefon w trakcie jazdy
  • Odpowiedz
@Caracas miras, zapraszam do Holandii gdzie w co drugim aucie ktoś #!$%@? przez telefon, dodatkowo na czerwonym praktycznie każda osoba wyciąga telefon i coś tam robi - a na pytanie, dlaczego korzystasz z telefonu? Odpowiadają że jest czerwone i stoją i im wolno []

#!$%@? ludzie do granic możliwości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Caracas: tu nawet nie trzeba parowania BT, bo po prostu możesz odebrać telefon i dać na głośnik, a ludziom nawet tego nie chce się zrobić i ryzykują stłuczką czy mandatem. nawet prowadząc kilkunastoletnie gruzy nie miałem problemu z hałasem, więc nie sądzę by w nowych SUVach czy innych autach było gorzej. to mnie #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Caracas: ja nie potrafię zrozumieć tych co dają na głośnomówiący a i tak trzymają telefon przy pysku.
Mam wrażenie, że jakby dostali mandat to by się tłumaczyli, że "przecież miałem na głośnomówiącym, o co się Pan milicjant czepia?"
  • Odpowiedz