Wpis z mikrobloga

@roonie: w moim mieście w mojej dzielni taki garaż kosztuje 50 tys a typowe wynagrodzenie pośrednika wynosi około 2% czyli 1000zł. Jeśli typek szuka garażu to raczej interesuje go garaż w najbliższej okolicy słupa na którym ogłoszenie jest zawieszone a nie randomowy garaż w innej dzielnicy. Nie rozumiem o co ci chodzi xD
@Gippo86: ale co mnie obchodzi jakis artykul; ja tu mieszkam i wiem, ze najtansze mieszkania sa ponizej najnizszej krajowej, i to nawet w tych drozszych czesciach wyspy. Co nie zmienia sprawy, ze faktycznie jest dosc drogo w stosunku do minimalnej.
@Lehu31: mieszkasz? a to il-lejla t-tajba ;) byliśmy z żonką ze 3 lata temu... chętnie byśmy się tam przenieśli, ale nasze profesje są raczej średnio maltańskie, żeby się utrzymać ;)

ps. Kinnie nam zniknęło ze stacji paliw ;(
@Gippo86: oj tak, generalnie jest to fatalny kierunek emigracyjny : ). W wiekszosci zawodow zarobki nie sa dobre.

Mi akurat odpowiada, dobrze mi placa, no i tez trzeba podkreslic, ze podatki sa tutaj niskie. Przykladowo w Holandii musialbym miec niemal 10k euro rocznie brutto wiecej, aby miec tyle samo netto.

Aczkolwiek sama Malta ma sporo wad, jak sie tu mieszka. Zimy nie sa fajne... Zarzadzanie smieciami fatalne, fakt, ze to wyspa
@Lehu31:

a co do Kinnie... Jesli lubisz takie smaki, to sprobuj tez Chinotto.


Wiem wiem ;) znajomy gania na busach i co przelatuje przez Włochy, to zawsze kilka zgrzewek San Pellegrino Chino Zero mi przywozi ;)

swoją drogą nie wiem jak to robią, że Kinni Light jest fajne, ale już Zest - sama chemia