Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@kalamok_blanko: POV - dziecko autora wpisu. Przychodzi do ciebie ojciec i mówi: "słuchaj Anon, tatuś cię oczywiście kocha, ale musisz wiedzieć, że nie chciałem nigdy mieć dzieci tylko twoja mamusia mnie zmusiła, miałem dość fochów; nie zrozum mnie źle, oczywiście ty i twój brat to najlepsza rzecz jaka mnie w życiu spotkała!". No w #!$%@? wiarygodne.
  • Odpowiedz
@kalamok_blanko:
Chad antynatalista:
- dziesiątki przeczytanych książek
- nonkonformizm
- nadaje sens własnemu życiu bez wykorzystywania do tego innych istot
- nie płodzi dziecka z miłości, bo nie chce
  • Odpowiedz
@kalamok_blanko: podprogowe wołanie o pomoc gościa, który przechodzi kryzys wieku średniego i pod wpływem ojcowsko-konserwatywno toksycznej kultury tego wschodniego zaścianka, dorabia ideologie do tego, że jako nieszczęśliwy pantofel jest spełnionym człowiekiem.

Życie zmarnowane i #!$%@? do kosza, brak charakteru, ale w internecie pisze innym, że mają "fiu-bździu" w głowach, bo stawiają na indywidualizm i nie podporządkowują się społecznej presji rozmnażania, której on padł ofiarą.

Pluję, jednocześnie współczując.
  • Odpowiedz
@kalamok_blanko: "Życie bez dzieci jest puste i jałowie" noooo raczej z dziećmi jest puste i jałowe, bo co do zasady nie masz czasu na swój rozwój... Ale co ja tam wiem, jestem zwykłą rozwijającą się bezdzietną lambadziarą, która ma wściu bziu w głowie. Iks de.
  • Odpowiedz
@kalamok_blanko: współczuję temu gościowi... Mało kto z nas w podobnej sytuacji byłby w stanie przyznać się głośno do tego, że całe nasze życie zostało zmarnowane.
Dlatego ludzie dorabiają do tego jakieś ideologie i uzasadnienia, bo inaczej po takiej autorefleksji nastąpiłby instant magik.
Z drugiej strony teraz sam buduje niepotrzebną presję społeczną i tworzy kolejne ofiary, które zmarnują sobie życie
  • Odpowiedz
dziewczyna zmusiła mnie fochami, żeby zrobić dziecko, ale i tak jest fajnie xD


@Winkey: swoją drogą zajebisty predyktor że dziecko będzie miało wzorce apodyktycznej i niedojrzałej matki i pozbawionego asertywności ojca. Kolejny idealny gliniany ludzik do pokornego topnienia przez biurkiem w korpo, ale za to jaka fajna zabawka i trampolina dla ego rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kalamok_blanko:
Autor tego wysrywu to taki typowy pantofel bez godności. Baba fochami na nim wymusiła dziecko i on się na nie zgodził(!), do tego jeszcze to wmawianie sobie że miała rację, i wszyscy mądrzejsi od niego. Zmienił swojego poglądy o 180stopni, pewnie też dlatego, że żona czy mamusia mu kazała. Smutne jak nisko może upaść mężczyzna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kalamok_blanko: Jak ja współczuje ludziom których życie jest puste i jałowe i musisz zwalić sobie obowiązki na łeb (w tym wypadku dzieci) żeby mieć co robić bo inaczej dostajesz #!$%@? sam ze sobą takim jesteś #!$%@? pustakiem. Ehh dzieciaci jak zwykle w formie xD
  • Odpowiedz