Wpis z mikrobloga

#rozowypasek #niebieskiepaski #niebieskipasek #zwiazki #wzrost Mirki jako, że dużo mówi się o wzroście niebieskich pasków, ciekawi mnie jak sami postrzegacie wzrost u potencjalnej partnerki? Głównie rozchodzi mi się o niskie kobiety ( 155-160 cm), jest to dla Was zniechęcające, obojętne czy nawet urocze, że jest to taka drobna kobitka? Jakie macie doświadczenia z niskimi, a wysokimi kobietami (np. w Waszym wzroście) Ahh i mówimy o szczupłych, zdrowych sylwetkach, bez nadwyżki kalorycznej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 16
@trolololo__: Sam jestem karłem 168cm i nie podobają mi się karlice 155-160cm, najbardziej podobają mi się w moim wzroście a nawet do 5cm wyższe. Ale ogólnie powiedziałbym, że wzrost u kobiety jest mniej istotny i o ile nie będzie znacznie odbiegał od średniej, powiedzmy poniżej 155cm albo powyżej 180, może nawet 185 to właściwie nie ma wpływu na atrakcyjność.
@trolololo__: mam 178 i najbardziej mi sie podobaja takie 165-170.
Mniejsze niz 160, zwlaszcza jak sa drobne to bywaja ekstremalnie cisane. Do tego maja zbyt maja mase zeby jakkolwiek na mnie oddzialywac, to juz jest taka absolutna dominacja z mojej storny i nawet gdyby grac w jakis sposob to nie da sie tego odwrocic.

A taka mocno wysportowana 168 to juz mozna sie fajnie podroczyc ( ͡° ͜ʖ ͡
@trolololo__: mi się wgl nie podobają niskie i średnie baby. Moja ma 176 i to jest minimum jakie akceptuję. Nie chcę psa do głaskania czy dziecka, a partnerkę którą można poczuć przytulając. Idealna to okolice 182-190, ale niestety bardzo mało takich :/ A tak poza tym nie chciałbym wpaść z laską poniżej 175cm bo bym się bał że dzieci odziedziczą karłowaty wzrost