Wpis z mikrobloga

@Krajczar: albo cię sama zaprosi na herbatę/kawę, albo ty ją zaproś po jakimś spacerze czy co tam robicie. Na pierwszym spotkaniu raczej nie przejdzie, ale na drugim już spoko
@Krajczar: u mnie zasada jest prosta... jeżeli w ciągu 3 spotkań nie kończymy u mniej lub u niej to kończę znajomość bo ja koleżanek nie szukam

każda kobieta gdy spotka faceta który jej się podoba pójdzie z nim do łóżka nawet na pierwszej randce... jeżeli to przeciągają to znaczy, że facet jest średni i ma się bardziej postarać

jeżeli zadowala cie dawanie więcej od siebie niż łobuz i dostawanie mniej to
@Krajczar: 1. Jesli to do zwiazku to bierz sie za 22-26 jak masz 29 po co Ci starsza.
2. Jesli już musisz sie spotykać z nia to max 3-4 spotkanie u Ciebie i mozesz nawet napisac ze na netflixa i chilla dla beki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Najważniejsze nie spinaj sie i pisz do innych poki nie jestes w związku.
ale głupoty #!$%@? o tej wstrzemięźliwości mordo, tak, tak, graj bezpiecznie i licz, ze łaska sama ci na #!$%@? siądzie, właśnie z takim podejściem rycerze myślą, ze jak nie okażą seksualnych intencji to baba to doceni i sama się rzuci na dżordża, róbcie tak dalej, więcej dla nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zbsn: Nie sądzę, by był na tym portalu ktoś, kto był na randkach z większą liczbą młodych dziewczyn niż ja, ale oczywiście masz prawo do posiadania własnej opinii. Pozdrawiam
Ile spotkań z różową u Wa


@Krajczar: mój rekord to od razu #!$%@? zeby przyszła ale przed spotkaniem się osrała więc poszliśmy do kawiarni obok, po 15 minutach powiedziała, że idziemy do mnie xD
No i wiadomo jak się skończyło

Wniosek z tego taki zeby sie w tancu nie #!$%@?
To jest tinder a nie pielgrzymka