Wpis z mikrobloga

#gry #medievaldynasty #steam
Gra Medieval Dynasty polskiego studia Render Cube dzisiaj wyszła ze wczesnego dostępu. Chciałem z tego miejsca powiedzieć, że bardzo się cieszę, że mogłem wesprzeć jej twórców płacąc rok temu wcale niemało jak za wczesny dostęp, zaraz po tym jak tylko się pokazał, bo gra okazała się świetna i mimo początkowych boleści wczesnodostępowych grało się super.
Gra warta ogrania. Bardzo polecam.
https://store.steampowered.com/app/1129580/Medieval_Dynasty/
dominowiak - #gry #medievaldynasty #steam
Gra Medieval Dynasty polskiego studia Rend...

źródło: comment_1632414076Mg9AnjERGjmLgd3XTJQDnf.jpg

Pobierz
  • 26
@dominowiak: Kupilem bardzo wczesnie jak wychodziła i dałem refunda. Tzn. pomysł na gierke genialny, bardzo bym w coś takiego pograł ale bugów było zbyt wiele. Zwierzęta atakowały z odległości kilu metrów, że zanim dobiegłeś to już nie żyłeś i wiele innych. Poczekam na recenzje jak będzie dużo pozytywów to może się znowu skuszę. O i brakowało trochę coopa chociaż dla 2 osób!
choć wydaje mi się, że jest mało rzeczy do budowania


@shael: hmm no nie wiem, jest po kilka rodzajów budynków w każdej kategorii. Mieszkalnych, produkcyjnych, gospodarskich itd. Mam wrażenie, że twórcy będą szli w rozwój w kierunku miasteczka i dodania większej liczby NPC napedzających gospodarkę, może jakieś multi?
@shael: Poczekaj aż się odblokują. Budujesz domy, magazyny, it. ilość jest wystarczająca, na luzie będziesz potrzebował ok. 40 budynków, buduj powoli bo za każdy płacisz podatek.
@dominowiak: @arinkao: Jestem w rozdziale w którym trzeba mieć wybudowanych 15 budynków. Gra się fajnie, w sumie nie ma tak mało tych budynków. Dołączyłem do swej osady dwóch wieśniaków, przydzieliłem im prace lecz się obijają, jak zmusić ich do pracy?
jak zmusić ich do pracy?


@shael: po pierwsze w magazynie zasobów lub w budynku do których ich przydzieliłeś powinny być stosowne narzędzia, jaki - sprawdzisz w "szczegółach" budynku. Tam też wyznaczysz konkretne zadania dla osadników. Dopiero wtedy będą pracować. Muisz po prostu poklikać w opcjach budynków do których przydziliłeś pracowników, tam wszystko jest. Może trochę nieintuicyjnie, ale znajdziesz.
@shael: Pogadaj z nimi, może wole inną pracę. Wieśniacy na początku mają poziom umiejętności od 1 do 10. To nie znaczy że nic nie robią, ale zamiast 30 kłód masz w magazynie 4...
Rekruci mają zwykle 1,2 i to gówniarze, nic nie umieją, stoją jak głupki, musi minąć trochę czasu, z każdym sezonem są lepsi. Sprawdź w czym sa najlepsi i bardzo ważne, sprawdź czy mają narzędzia do pracy. W magazynie
@arinkao: Już to ogarnąłem, pracują. Na razie przydzielam pracowników wedle mojego widzimisię, jak znajdę lepszych ludzi to będę o tym myślał. Mam już drwala, myśliwego, nosiwodę oraz górnika. Osiedliłem się w okolicach wodospadu obok Gostovi, tzn nad wodospadem zaraz
@shael: To tam gdzie ja! Zrobisz screena?
Wcześniej pół roku grałam nad rzeką nieopodal Jeziernicy.
Górnika wywal z wioski i zrób mu dom pod kopalnią, obok magazyn ten który masz w wiosce, inaczej długo chodzi do kopalni. Lecisz jak burza... Robisz poboczne zadania?