Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 4!
Faza pucharowa - Mecz 15

Tag do obserwacji lub czarnolistowania: #mirkoserial
Drabinka pucharowa, reguły i uczestnicy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Nhhixx-FdmDsIle2FMGOOC1yWwDbJniNK_2I55eyDUA/edit

Skrót zasad: Tym razem ocenimy seriale z ostatnich 5 lat (powstałe po 2016 roku). W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wygrany danego pojedynku przechodzi do kolejnego etapu. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny.

GŁOSOWANIE W KOMENTARZACH!

Prócz głosowania proszę także o plusowanie wpisów! Dziękuję! Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #seriale #netflix #disney
Matt888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 4!
Faza pucharowa - Mecz 15

Tag ...

źródło: comment_1632376881n6oUE9UQlTby07XkgHIojz.jpg

Pobierz
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Matt_888: Mandalorian sam w sobie jest fantastyczny, i jest chyba najlepszą rzeczą jaka przydarzyła się gwiezdnym wojnom od czasu Wojen Klonów (kocham prequele i rogue one, ale nie oszukujmy się, nie są idealne) a może i nawet od czasów oryginalnej trylogii, ale to dzięki temu, że w Mandalorianie "wskrzesili" Bobę Fetta, będę opowiadał o nim wnukom, codziennie, tak długo, aż znienawidzą ten serial albo mnie
jest chyba najlepszą rzeczą jaka przydarzyła się gwiezdnym wojnom od czasu Wojen Klonów

@AnimalMotherPL0: wykreśliłbym to "chyba", bo faktycznie jest najlepszą rzeczą od tego czasu. Pamiętam, jak obstawiałem, że to będzie jakiś kolejny badziew na modłę SW VIII (no przynajmniej mi nie przypadło kompletnie do gustu), a pierwszy odcinek wywołał u mnie opad szczęki - no po prostu nie mogłem się nadziwić, że coś tak świetnego może wyjść jeszcze z tego