Wpis z mikrobloga

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: To jest Ziomus moje 1 p--o od 3 tyg, a gdyby nie ból pleców to nie pamiętałbym ostatniego smaku piwa i kiedy wgl był. Nie mam na to czasu, z-------l straszny mam, ale fajnie się wszystko układa, dobre wiadomości dzisiaj wpłynęły, trzeba odpocząć, zrelaksować się i od jutra dalej tyrka, żeby nie zostać w tyle tylko być przed ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Bardzo fajnie, masz rację, że a-----l to g---o itd. zgadzam się tu Panie kolego z Tobą, ale daj ucieszyć ryja trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°) po pandemii zapraszam Cię na wódkę czy p--o, zgadzasz się? ( ͡° ͜ʖ ͡°) edit : Nawet online możemy mordziaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
po pandemii


@szyryfyry1: To tak za 100lat przy dobrych wiatrach
( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie w porządku :p nie wiem co ci napisać no xD do auchana bym się musiał wybrać bo tam dobre rosyjskie piwka są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mikuuuus: E no co Ty, skończy się to szybko, ogólnie? Jak nie sprawdzasz nie czytasz i uswiadomisz sobie, że maski już będzie pewna grupa ludzi nosić zawsze to w miarę, dalej, głębiej, więcej, lepiej nie wybiegac bo pali styki i to boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ok, w grudniu mam mieć zabieg na żylaki, mówiłem Ci już, mam nadzieję, że mi doktorek nie wywinie numeru, że nie jestem zaszczepiony to mi odmówi zabiegu, nawet jakby to i tak będę na zwolnieniu to przed świętami będę wolny, zgadamy się :)


@szyryfyry1: Słabo to widzę.
  • Odpowiedz