Wpis z mikrobloga

Dlatego, że się martwię to ich nie chcę, bo wiem co je może lub co je na pewno spotka na tym świecie, ty wybitny inteligencie xD


@fapowiczowski: Rozumiem waszą troskę o przyszłość dzieci, ale całe to #antynatalizm to zwykłe pi##dolenie. Takie dzieci były, są i będą. Odkąd istniejemy, takie rzeczy mają miejsce i nikt ani nic tego nie zmieni. Świat nie jest kolorowy i pachnący.

Sam znam osobę, która była wykorzystywana
@Mr_3nKi_

całe to #antynatalizm to zwykłe pi##dolenie. Takie dzieci były, są i będą. Odkąd istniejemy, takie rzeczy mają miejsce i nikt ani nic tego nie zmieni.


Tak Ci się wydaje bo to "naturalne". Powiem Ci, że ta "ludzkość" przy obecnym rozwoju technologii jest bezbronna. Więc wcale nie znaczy, że nikt ani nic (np. 12km niespodziewany gość z Obłoku Oorta) tego nie zmieni.
@Elec: Miło twojej strony, ale nic z tego. Dzieci są przymuszane lub pracują, żeby utrzymać rodzinne ( mówię tu o tych skrajnych przypadkach). W gre wchodzą grube pieniądze, więc nikt ani nic to nie powstrzyma. Ktoś cierpi, by ktoś inny mógł na tym zarobić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Mr_3nKi_:

Rozumiem waszą troskę o przyszłość dzieci, ale całe to #antynatalizm to zwykłe pi##dolenie. Takie dzieci były, są i będą. Odkąd istniejemy, takie rzeczy mają miejsce i nikt ani nic tego nie zmieni. Świat nie jest kolorowy i pachnący.


I tu się mylisz. Wystarczy się nie rozmnażać, żeby to zmienić. A to, że od zawsze tak było, nie oznacza, że muszę się na to godzić...
Wystarczy się nie rozmnażać, żeby to zmienić.


@UnderThePressure: Czyli 7 miliardów ludzi ma przestać sie rozmnażać? Ten temat jest ciężki i nie da sie ot tak powiedzieć, żeby ludzie przestali sie rozmnażać, dlatego napisałem, że to zwykłe pi##dolenie.

A to, że od zawsze tak było, nie oznacza, że muszę się na to godzić...


Masz racje, nie musisz sie na to godzić, ale też nic z tym nie możesz zrobić. Dzieci to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Mr_3nKi_:

Czyli 7 miliardów ludzi ma przestać sie rozmnażać? Ten temat jest ciężki i nie da sie ot tak powiedzieć, żeby ludzie przestali sie rozmnażać, dlatego napisałem, że to zwykłe pi##dolenie.


Jeśli kilkaset osób świadomie z tego zrezygnuje, to już jest sukces. W perspektywie całego świata nie ma to większego znaczenia - ale dla tych kilku dzieci, które potencjalnie mogłyby cierpieć - już tak.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fapowiczowski: Czekaj, czekaj, czekaj. Czyli wyzysk dzieci jest spowodowany tym, że dzieci istnieją i jak ludzie przestaną je robić, to nie będzie wyzysku dzieci? To jest genialne.

O ile rozumiem antynatalizm i go nie szkaluje, o tyle ten post jest takim debilizmem, że szkoda gadać