Wpis z mikrobloga

Pozwól, że Ci wyjaśnię, bo najwyraźniej nie kapujesz, o co chodzi: kilka razy w miesiącu wkładam usb z Knoppixem, odpalam i wykonuję przelewy. I tak od dobrych kilku lat. Nic nie sprawdzam i nic nie upgraduję.

Dzisiaj, przy realizacji przelewu nie mogłem wprowadzić cyfr. Rutynowo skontrolowałem: caps lock i ctrl+v i to wszystko.

Nic nie sprawdzałem i nie mam najmniejszego zamiaru. To nie moja działka i nie mam zamiaru w tym się
Pozwól, że Ci wyjaśnię, bo najwyraźniej nie kapujesz, o co chodzi: kilka razy w miesiącu wkładam usb z Knoppixem, odpalam i wykonuję przelewy. I tak od dobrych kilku lat. Nic nie sprawdzam i nic nie upgraduję.


@kjjbox: No to po co takie mityczne bezpieczeństwo mają stary system?
Pozwól, że Ci wyjaśnię, bo najwyraźniej nie kapujesz, o co chodzi: kilka razy w miesiącu wkładam usb z Knoppixem, odpalam i wykonuję przelewy. I tak od dobrych kilku lat. Nic nie sprawdzam i nic nie upgraduję.


@kjjbox: Domyśliłem się, chodzi o to byś jednorazowo zrobił upgrade firefoxa w ramie tylko po to by zobaczyć czy to rozwiąże problem. Jak się okaże, że problemem jest przestarzały FF, to byś zrobił sobie upgrade
@Kryspin013: Knoppix v.8.1.0 Release 2017-09-05, koło 10-tego miesiąca dokonałem przelewów bez problemu. Z dużym prawdopodobieństwem przyczyną dzisiejszej sytuacji jest przestarzały FF. Przelewy poszły bez problemu za pomocą Chrome. Nie będę się bawił w upgrade FF tylko zacznę stosować wersję Knoppixa 9.1 z datą wydania 25-01-2021.

Między 10-tym a dniem dzisiejszym (22-gi) mBank najprawdopodobniej dokonał zmian w interfejsie www.
//
Nie będę się bawił w upgrade FF tylko zacznę stosować wersję Knoppixa 9.1 z datą wydania 25-01-2021.


@kjjbox: ale przecież ja ci to napisałem, kurła xD

Między 10-tym a dniem dzisiejszym (22-gi) mBank najprawdopodobniej dokonał zmian w interfejsie www.


Dziękuwa kapitan oczywistość