Wpis z mikrobloga

Wszyscy mierzą ceny chleba, bułek, mleka, masła i takich pierdół. Koszyk inflacyjny nie uwzględnia najważniejszych produktów spożywczych.

Za miesiąc zrobię identyczne zakupy w tej samej Żabce i sprawdzimy czy faktycznie mamy inflację czy nie.

Jak chcesz być wołany to plusuj.

#inflacja #ekonomia #gospodarka #bekazpisu #zabka

też można obserwować tag -> #dietaczokoszokowa
Pobierz e.....u - Wszyscy mierzą ceny chleba, bułek, mleka, masła i takich pierdół. Koszyk in...
źródło: comment_1632305078vYKkzNzK90Hdu6W8txdpL8.jpg
  • 84
@krabar: Ostatnio w żabce kupiłem 4pak Carlsberga za 7zl i piątego Carlsberga za 4zl. Kasowałem sam zakupy na samoobsługowej, nie jestem bogaty ale też nie zamieniłem piątego piwa na czteropak. Takie życie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@elon_w_zbozu: Żabka z cenami za pojedyncze sztuki to jest rak total. Wczoraj zobaczyłem cenę lasów to jedna sztuka jak na paragonie powyżej ale już jak wezmę dwie to cena maleje do 3.99 zł za sztukę.
@elon_w_zbozu: niestety Twoje działanie jest bezsensowne ponieważ kupujesz w ŻABCE. Dlaczego? Żabka działa na tak wysokiej marży że mogą swobodnie kreować ceny plus minus 10% a i tak będą ponad średnią. Cena zakupu dla zwykłego sklepu laysów to 4-4.5zł a cocacoli 500ml to 3zł. Na tych produktach żabka ma min. 50% (oni kupują jeszcze taniej bo prosto od producenta). Princepolo xxl to zakup 1 - 1.1zł (Tak!) czyli żabka sprzedaje na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elon_w_zbozu: sprawdzałeś koszyk inflacyjny że piszesz, że

Koszyk inflacyjny nie uwzględnia najważniejszych produktów spożywczych.


GUS pyta 30 000 gospodarstw domowych o wydatki i co ciekawe żadne z nich nie kupiło ani jednej lokomotywy! Za to dużo produktów spożywczych, paliwa, prądu itd.