Wpis z mikrobloga

Cześć mam do was pytanie. Tak wiem zielonka, ale miałem tu konto już kiedyś.
Pytanie odnośnie dalszego życia: jestem ratownikiem medycznym po studiach. 25 lvl
Obecnie za etat w pogotowiu dostaje 3000zl netto plus 800zl za nocki. Max pensja jaka dostałem że świętami to 4000 tys netto. Jak dla mnie to jest dramat pensja za taką pracę i to w mieście wojewódzkim.
Dzisiaj rano zaszownil do mnie kolega ze w policji dostali podwyżki i teraz policjant na najniższym stopniu po ukończeniu szkoły policealnej będzie miał 4500zl netto i nie trzeba mieć nawet matury...
Co byście zrobili na moim miejscu? Nie mówię że byłbym złym policjantem jak to niektórzy są, i rozumiem że dużo osób tutaj mówi że wstyd. kodPo prostu do sprawy podchodzę czysto zarobkowo żeby utrzymać rodzinę
( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jestem na zakręcie życiowym i nie wiem co dalej, a tutaj zawsze dostałem dobrą podpowiedź.
#praca #pytanie #policja #ratownictwo #zarobki #zycie

Ratownik medyczny czy policjant

  • Ratownik medyczny 29.9% (29)
  • Policjant 70.1% (68)

Oddanych głosów: 97

  • 26
  • Odpowiedz
@Nowyfacet

Idź do policji i weź kika dyżurów na umowie zlecenie w ZRM. Jest wielu policjantów, którzy tak robią. Od października stawka minimalna w ZRM to 52zł/h.
  • Odpowiedz
@Korba112: rozumiem. No tak czytałem i pytałem znajomych to ponoć ciężko dostać pozwolenie od szefostwa policji na dodatkową pracę. Sam się zastanawiam teraz czy nie iść do pogotowia bo jednak stawka na sorze jest kiepska
  • Odpowiedz