Wpis z mikrobloga

zastanwiam się po co ludzie grają gry rankingowe skoro potrafią grać tylko na jednej pozycji, przecież to oczywiste, że nie zawsze będzie możliwość się na niej znależć...

#leagueoflegends
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@portas91: ja odnoszę czasem wrażenie, że ci ludzie specjalnie tak mówią, żeby im dać. bo skoro umie na jednej to na innej zwali i strach mu dać inną. ale ja to olewam akurat i biorę co chcę, jeśli mam możliwość.
  • Odpowiedz
@portas91: Jak ktoś gra na supporcie to w 90% gier ma wolną pozycję. Rzadko kiedy muszę komuś odstąpić supportowanie, bo nikt na tej pozycji nie chce grać. Zwłaszcza teraz gdy rola supporta ogranicza się do kupowania wardów.
  • Odpowiedz
@Vinniczek: Mobilitki + Sightstone i oracle to core itemy każdego supporta (niektórzy pickują inne buty) potem tylko wardy, bo z reguły nie ma kasy na nic innego. Jak idzie trochę lepiej to wiadomo, że składa się jakąś shurelkę, ale z doświadczenia wiem, że zapotrzebowanie na wardy jest ogromne. Zwłaszcza wtedy gdy jungler i support z drugiej drużyny mają oracle. Widoczność mapy to podstawa. No chyba, że chcesz, żeby twój team
  • Odpowiedz
@Moxmox:

No tak, ale przecież to co robi support nijak ma się do tego co napisałeś? Przecież właśnie dlatego supportami są championy, którzy są dobrzy bez itemów (cc, engage, disengage, protekcja, sustain).
  • Odpowiedz
@Vinniczek: Ale większość ludzi nimi nie gra, bo support nie zabija, nie dostaje minionów. Ma tylko i wyłącznie zapewnić wardy i bezpieczeństwo dla swojego adc czy później drużyny. Napisałem, że rola supporta ogranicza się do wardów, bo tak to teraz wygląda. Nie bez powodu riot chce to zmienić w 4 sezonie.
  • Odpowiedz
@Vinniczek: Też gram już 2 sezon na supporcie. O ile na s2 pozwalałem sobie na trochę więcej przy kupowaniu itemów tak teraz staram się kupować jak najwięcej wardów, żeby odciążyć drużynę. Wiadomo, każdy ma swój sposób grania.
  • Odpowiedz
@Vinniczek: Tyle, że ja po prostu wolę odciążyć np. mida i kupić jednego warda więcej. Poza tym czekam na 4 sezon, bo mają zajść spore zmiany w supportach i podobno łatwiej będzie o golda. Zobaczymy co riot wymyśli.
  • Odpowiedz