Wpis z mikrobloga

Chciałabym sobie kupić szlafrok, taki długi, cieplutki, obszerny, najlepiej z kieszenią, miękkim paskiem. I żeby był tani. Żebym po wieczornej kąpieli po nałożeniu szlafroka czuła się tak mieciusio i komfortowo jak kotek. Żebym zasypiała po 3 sekundach na stojąco w łazience. I żeby był tani.
Kiedyś taki miałam, nie wiem co się z nim stało. Pamiętam, że strasznie gubił włókna, jeden energiczny ruch w szlafroku i trzeba było odkurzać białe niteczki i puch. Ale fajny to był szlafrok. Dostałam go za darmo. Był do samej ziemi.
#gownowpis #szlafrok
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zastuj a ja lubię lumpeksy mam jeden zajebisty i będę bronił nawet szlafroków mimo że ich nie używam bo ja wiejski chłop powiatowy nie dla.mnie dobro luksusowe
  • Odpowiedz
  • 3
@vieniasn ja też lubię zajrzeć do lumpika, bliżej mnie są takie niewielkie i totalnie podłe
zawsze jak mam chęć pogapić się na ubrania i roztrwonić pieniądze to idę do lumpika, mój zapał nieco gaśnie jak trafiam na 140 wstrętnych szmat, a jak jednak znajdę coś ciekawego to wydam 7 zł

dalej ode mnie jest taki większy lumpik, taka prawie sieciówka, im dalej od dnia dostawy tym mniej ciekawych rzeczy i niższe
  • Odpowiedz
  • 1
@vieniasn koło mnie też jest taki tani, ale tam po prostu ciężko coś znaleźć
chociaż jak kiedyś znalazłam jedną bluzkę to była moją ulubioną dopóki nie wkręciła się w mechanizmy pralki i nie porwała
  • Odpowiedz
  • 0
@Inguz
@vieniasn
@BeachYes
W internecie nie bardzo mogę znaleźć jak wyglądałby taki z pepco, ale jutro chyba i tak idę do pepco, bo są tanie spodnie dresowe i mam chęć na nie, żeby po domu mieć w czym chodzić. To przy okazji zobaczę jakie są szlafroki. Ale w w jysk już obejrzałam w internecie i są bardzo fajne i nawet jest promocja jakaś. Więc jeszcze zbadam sprawę, jeszcze też
  • Odpowiedz