Wpis z mikrobloga

@kubas_782: zostawiłeś gowniaka 3lvl na 5 minut samego... w kuchni? Masz noże pod kluczem, szuflady na kłódkę, kran z gorącą wodą na szyfr?
Taki gowniak w kuchnii jest jak samobójczy Jackie Chan. Jest w stanie użyć wszystkiego w swoim otoczeniu by skrzywdzić siebie :)
  • Odpowiedz
@kubas_782: https://parenting.pl/sprytna-sztuczka-ktora-usuwa-rysy-z-lodowki-wystarcza-trzy-skladniki W celu usunięcia rys z lodówki przygotuj pastę wybielającą i szczoteczkę do zębów. Jak się okazuje, ten popularny środek do mycia szkliwa z powodzeniem niweluje też skazy widoczne na stalowych powłokach.

Sposób wykonania:

Na początku nanieś produkt na miękkie włosie. Następnie przez kilka minut szoruj powierzchnię urządzenia w miejscu zadrapania. Potem zmyj ze sprzętu pozostałości białego produktu za pomocą ściereczki z mikrofibry. Efekt będzie natychmiastowy. Rysy znikn
Więcej:
  • Odpowiedz
5k za lodówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) na 5 minut zostawiony gowniak lvl 3 - bawila się klockami.


@kubas_782:

jezeli lodowka zostala porysowana klockami (plastikowymi czy drewnianymi) to sprawdz, czy nie ma na lodowce ciagle folii ochronnej, ktora nalezalo sciagnac po zakupie :D
  • Odpowiedz
@kubas_782: dałeś 5k za LG?


Bardzo dobra lodówka. Sam tez taka kupiłem i jestem mega zadowolony.
Ale fakt u mnje ten sam problem. Porysowana przez córe.
Same 1 drzwi to koszt okolo 1000zl sprawdzałem w serwisie. Odpóscilem sobie.
  • Odpowiedz