Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 212
670 164 + 261 + 252 = 670 677

Takie podsumowanie Opus Magnum 2021 czyli cel na ten rok jakim było pociągnięcie zielonego od Krakowa do Warszawy. Nawet udało się nieco dalej, bo prawie pod Płock.

Pierwszy dzień mega mordęga przez pierwsze 100km, bo te 100km zajęło aż 7h. Puszcza Świętokrzyska nie zapewnia w wielu miejscach jakichkolwiek dróg. Bardzo dużo prowadzenia, noszenia roweru przez chaszcze i zalane drogi. Ugryzł mnie też tam pierwszy w życiu kleszcz i jako że pani w aptece nie była w stanie mi pomóc, zajęła się nim pani chirurg. Siedziała menda głęboko i nie chciała się dać wyciągnąć. Po dojechaniu do Radomia piwko i meczyk naszych siatkarzy z Rosją. Zielone do Radomia osiągnięte.

Drugi dzień startuję z Radomia rano sam, ale już po 20km łapię @Kuros_666, który też bawi się w kwadraty. Pół godzinki później spotykamy @theDOG, który z Wawy przyjechał pociągiem. Tym razem sporo piaszczystych, kopnych dróg i lasów, momentami było okrutnie ciężko jechać. Z @Kuros_666 rozstajemy się mniej więcej w połowie trasy. Z @theDOG domykamy brakujące kwadraty do Wawy i tak udało się połączyć zielonym Kraków i Warszawę. Wspólne piwko koło Syrenki, pociąg do domu. Bardzo miły dzień, bo dobrze nam się zawsze z Wojtkiem gada.

Póki co udało się połączyć 6 stolic województw. Kraków + Rzeszów + Kielce + Warszawa + Katowice + Opole.

Total tiles: 47 465
Max cluster: 13 626
Max square: 69x69

#rowerowyrownik #kwadraty #200km #metaxynarowerze #rower
metaxy - 670 164 + 261 + 252 = 670 677

Takie podsumowanie Opus Magnum 2021 czyli c...

źródło: comment_1632219577G5LUjXytn2l4Yf400JHeod.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
Pracujesz gdzieś zawodowo czy tylko jeździsz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kordus: pracuję, np. ostatnie 6 dni praktycznie w ogóle nie byłem na rowerze i praca po zdecydowanie więcej niż 8h. Nadrabiam godziny i potem jeżdżę jak jest pogoda.

Czym smarujesz lancuch? Klasycznie smarem czy wosk?


@ajebo: smar. Na normalną jazdę Shimano na mokre, bo dłużej wytrzymuje, a na piachy teflonowy Finish Line.

Jesteś zdrowo #!$%@?ęty. W
  • Odpowiedz
@metaxy kiedyś się tak po piachu przejechałem po Borach Szprotawskich i po kilku km da się to opanować na 25mm, aczkolwiek niesamowicie dużo Energi trzeba wkładać pedalowanie, a rower zachowuje się podobnie jak na śniegu.

Masz może konto na podróżerowerowe.org?
  • Odpowiedz
po kilku km da się to opanować na 25mm, aczkolwiek niesamowicie dużo Energi trzeba wkładać pedalowanie, a rower zachowuje się podobnie jak na śniegu.


@noerror: to prawda, a konta nie mam.
  • Odpowiedz