Wpis z mikrobloga

@evilonep: jeżeli już by ci się udało zejść z haka to nie licz że nastąpi to w najbliżych 2-3 latach, czasami trzeba odebrać certyfikat i szukać szczęścia gdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Narmol: wiesz jak jest, czasem coś leci i leci, a jak #!$%@? w góre to konca nie widać. Certyfikatu nie opłaca się już odbierać będąc 70% na minusie, a jak się okaże, że spełni się ten scenariusz wyżej to chyba bym sobie nie wybaczył. A tak to już troche się pogodziłem, że tyle wtopiłem
@evilonep: Nie chce byc złośliwy, ale zawsze jak widze twoje wpisy tego typu, to przypomina mi sie jak ja i inni koledzy z tagu namawiali cie abyś pozbył sie tego śmiecia jak byla podbitka zrobiona przez WSB i ewentualnie pozniej odkupił taniej, bo jak cos WSB pompuje, to wiadomo, ze pozniej mocno zleci. Nie sprzedales chyba wtedy ani jednej akcji...
@evilonep: zawsze możesz się pocieszyć, że dużo value inwestorów jak Charlie Munger albo Monish Pabrai załadowało się w babę w okolicach 210$. Aczkolwiek oni zapewne zyski realizować będą za parę długich lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)