Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Te #wardega weź Ty z kolegami #revo #thenitrozyniak #zebo itp. zajmij się czymś bardziej ważnym niż jakieś scamy. Kogo obchodzą te Wasze scamy? Jak ktoś jest na tyle głupi, że kupuje te bzdety, to jego sprawa. Ale Ty #wardega jako osoba związana ze schroniskiem, psiakobusem, uważam, że mógłbyś poruszyć temat zwierząt w domu ekipy.
Widzę po raz 10 filmik na tik toku jak te dzieciaki nieodpowiedzialnie zajmują się tymi zwierzętami i aż mi się coś robi, szczególnie w przypadku kota #murcix . Kot łazi sobie po dworze, wychodzi na ogród, za bramę, je kości kurczaka z kfc, potrafi się gdzieś zgubić. Ten kot długo nie pożyje w takim środowisku. Tych filmików jest mnóstwo na tik toku. Nie tylko o Krokiecie, ale i o Chmurce #friz i #wersow , która dalej sika w domu.

Taguję jeszcze #koty #kitku #psy #piesel #zwierzaczki dla zasięgu.
b.....i - Te #wardega weź Ty z kolegami #revo #thenitrozyniak #zebo itp. zajmij się c...
  • 54
  • Odpowiedz
@bellazi: powinien ich wgl nie wiezic tak samo jaszczurek BO TO SĄ DZIKIE ZWIERZĘTA I POWINNY ZYĆ WOLNO W JAKIMS BUSZU/LESIE A NIE W MALYM TERRARIUM SIE KISIĆ BY JAKIŚ #!$%@? SIE NA NIE PATRZYŁ.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@corryand: no to co ma z nimi zrobić teraz? Bo już jest po fakcie, w naturze sobie nie poradzą. Przynajmniej żyją w tych terrariach a nie są puszczane samopas po domu i nie wpełzną do rury wydechowej jakiegoś samochodu. A kot Marty tak samo został zniewolony i udomowiony. Również nie powinien być wypuszczany z domu i tyle. Jak mu pozwolisz na dzikie życie w cywilizacji, to sorry, ale zginie szybciej i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ludzie > zwierzęta. Efekt skali scamów Wersow i innych jest o wiele większy i wywołuje więcej szkód.
@FearFactory:

A jeszcze apropo tych szkód i komu są te szkody wyrządzane: wiesz komu? Temu świętemu sądowi na yt. Zebrało się 9 chłopa i jedna baba. Trzeba się pozbyć gówniarzy z yt, bo reklamodawcy się od nich odwracają. Jak myślisz, że im chodzi o dobro dzieci, które ten scam kupują (bo nie wierzę, że
  • Odpowiedz
Kot to kot, raz wyjdzie na dwór to już nic nie zrobisz.


@krzysiekb5465: Imo zależy od charakteru kota. Moja kotka była przeze mnie brana na spacery jak była młoda, ale większość życia spędziła w domu. Kiedy odwiedzałam rodzinę z domem na wsi wychodziła posiedzieć na progu (drzwi na ogród, zazwyczaj otwarte) i nigdzie nie wędrowała. Znaczy, zdarzyło się parę razy - kiedy półmózgi mąż mojej matki wypchał ją na zewnątrz nogą
  • Odpowiedz
@bellazi: o #!$%@? ludzie sie posrali bo kot chodzi po dworze jak go wypuszczą i czasami ucieknie (jak to kot). Wez do mnie na wiochę przyjedź i pozabieraj wszystkie biedne kotki co się bujają po wiosce, mi nie będą srały na trawnik a Ty pomożesz biednym kotką
  • Odpowiedz
@bellazi: Ty masz kota/y ??Bo ja mam aż 3 i wszystkie domowe ale jak tylko otworze drzwi od domu czy balkonu to kombinują tylko jak tu #!$%@?ć, taka natura kota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz