Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Te #wardega weź Ty z kolegami #revo #thenitrozyniak #zebo itp. zajmij się czymś bardziej ważnym niż jakieś scamy. Kogo obchodzą te Wasze scamy? Jak ktoś jest na tyle głupi, że kupuje te bzdety, to jego sprawa. Ale Ty #wardega jako osoba związana ze schroniskiem, psiakobusem, uważam, że mógłbyś poruszyć temat zwierząt w domu ekipy.
Widzę po raz 10 filmik na tik toku jak te dzieciaki nieodpowiedzialnie zajmują się tymi zwierzętami i aż mi się coś robi, szczególnie w przypadku kota #murcix . Kot łazi sobie po dworze, wychodzi na ogród, za bramę, je kości kurczaka z kfc, potrafi się gdzieś zgubić. Ten kot długo nie pożyje w takim środowisku. Tych filmików jest mnóstwo na tik toku. Nie tylko o Krokiecie, ale i o Chmurce #friz i #wersow , która dalej sika w domu.

Taguję jeszcze #koty #kitku #psy #piesel #zwierzaczki dla zasięgu.
b.....i - Te #wardega weź Ty z kolegami #revo #thenitrozyniak #zebo itp. zajmij się c...
  • 54
tldr W mieście wypuszczanie kota jest dość nieodpowiedzialne. Jeżeli masz duży dom i ogród to jest to mniejszym problemem. Nie dbanie o kota na tyle aby musiał żywić się resztkami jest #!$%@?. Z tego co zauważyłem to koty mają gdzieś panierowane mięso więc dziwne że tak się pchał do KFC (chyba że dorzucają tam coś aby lepiej pachniało).
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Madoxxx: on się pchał do kości z tego kurczaka a nie do panierowanego mięsa, co jest jeszcze gorsze niż to panierowane mięso, bo kości z kurczaka po przegryzieniu wyglądają jak igiełki i mogą stanąć w gardle albo wbić się w przełyk czy inne miejsce w drodze po przewodzie pokarmowym
@bellazi: Ludzie > zwierzęta. Efekt skali scamów Wersow i innych jest o wiele większy i wywołuje więcej szkód. Nie rozumiem tezy, że są ważniejsze rzeczy w ekipie do naprawy niż scamy. Brzmi to jak słaba zasłona dymna + wydaje mi się, że z takim budżetem na prawdę te zwierzęta mają się lepiej niż w jakimś schronisku. Nie rozumiem wymagania perfekcji w utrzymaniu zwierzęcia. Na wsi psy jedzą zupę i resztki, a
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FearFactory: nie sądzę, że jakiekolwiek schronisko karmi swoich podopiecznych kośćmi z kurczaka, ba coraz więcej schronisk nie przyjmuje karm ze słabym składem, więc jak przyjdzie Ci kiedyś iść na wesele, na którym zamiast kwiatów chcą karmę do schroniska, to polecam kupić jakąś lepszą, bo tej gorszej nie przyjmą.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FearFactory: a efekt skali rozumiem, dlatego do tej pory siedziałam cicho, dopóki nie usłyszałam o kościach z kurczaka. Bo co innego jak ktoś kogoś oszuka a co innego jak zasztyletuje odcinając mu głowę.
Kości z kurczaka są mega niebezpieczne dla psów i kotów. Potrafią poranić narządy wewnetrzne. To już nie jest kwestia biegunki czy zatrucia pokarmowego i wymiotów. To jest kwestia tego, że te igiełki staną gdzieś w ciele i będą
Kot łazi sobie po dworze, wychodzi na ogród, za bramę, je kości kurczaka z kfc, potrafi się gdzieś zgubić. Ten kot długo nie pożyje w takim środowisku


@bellazi: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@bellazi: ale się wykopki zesrały. Dyskusja z wami niczym nie różni się od rozmawiania z wujkiem januszem na święta.. Kurłaa, kot to powinien chodzić wolno, ale teraz wymyślajo xD
Puszczanie kota wolno jest nieodpowiedzialne. Może wpaść pod samochód, zjeść coś co mu zaszkodzi, zostać zaatakowany przez dzikie koty czy psy.. Jeżeli komuś zależy na zwierzaku i chce żeby żył jak najdłużej to go nie wypuszcza.
@krzysiekb5465: bo koty to dzikie zwierzeta, ktore powinny zyc dziko jak widac uciekaja z domow bo sie w nich dusza a ludzie na sile je w domu zniewalają. Jakbym siedziec mial w domu z jakims kociarzem tez bym #!$%@? xD