Wpis z mikrobloga

Mireczki jaka #p0lka mi palcem groziła ostatnio XD
Pojechałem do teścia zobaczyć jak mu kombajn kosi zboże. Zajechałem na miejsce a na drodze na wsi lekkie poruszenie.
Okazało się, że kombajn który miał skosić pole teścia chciał minąć traktor/samochód i zjechał na pobocze, finalnie blokując się o starą wierzbę xd
Stałem jakieś 300m od kombajnu więc stwierdziłem, że podejdę bliżej i zobaczę z bliska jak to wygląda (wychowywałem się na wsi więc widziałem trochę takich sytuacji).
Podszedłem na jakieś 100m i cyknąłem sobie fotkę, co by ją pokazać mamie/siostrze/szwagrowi co się na wsi przytrafiło.
Stała tam #p0lka ok 90-100kg (łydka w obwodzie jak udo sportowca XD). Cyknąłem zdjęcie a ta do mnie z mordą, że nie życzy sobie udostępniania zdjęć na necie i mam to usunąć. Odkrzyknąłem, że nic na neta nie wrzucam i schowałem telefon do kieszeni. Ta zaczęła się sapać do swojego męża (o tym, że to był jej mąż dowiedziałem się później), że ma iść i mi to zdjęcie skasować XD
Gość machnął ręką i zaczął coś kombinować przy tym kombajnie, baba aż się zagotowała i zaczęła mi robić zdjęcia XDD
To ja wyjąłem znów telefon i robię kolejne fotki - dostała białej gorączki. Zaczęła grozić policją, krzyczała że MAMY RODO!!!11!!

Odszedłem jakies 50m do tyłu, pogadać z sąsiadką. Słyszałem tylko, jak ta gruba baba stoi i lamentuje przy tym kombajnie:
"oo boże co tera" "matko jedyna co sie stało" "jezusku do nocy tego nie zrobimy olaboga"
Czaicie? Jedziesz z kumplem, łapiecie gumę w aucie. Ziomek, zamiast Ci jakkolwiek pomóc stoi i płacze, że nigdzie nie dojedziecie XD

Jedyną pomoc jaką może zaoferować, to dojedzenie obiadu po mężu i dzieciach XD
To tyle, smacznej kawusi w niedziele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #heheszki #patologiazewsi #logikarozowychpaskow
szczeki32 - Mireczki jaka #p0lka mi palcem groziła ostatnio XD
Pojechałem do teścia ...

źródło: comment_1632057863eThWnkXAiF7V7kCbyXFzTo.jpg

Pobierz
  • 21
@szczeki32: ale nie porownuj sytuacji to zlapania kapcia (gdzie na spokojnie da sie wymiec kolo) do sytuacji w ktorej #!$%@? ci sie CALY kombajn do rowu. Co ona ma zrobic? Brac za line i wyciagac jak pudzian?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczeki32: takie życie na wsi "co ludzie powiedzą". W mojej rodzinnej miejscowości byli tacy co nie chcieli karetki wzywać bo wszyscy zobaczą do kogo i po kogo jedzie.
@szczeki32: Miesiąc temu jechałem rowerem po osiedlu: chodnik, samochody zaparkowane tak że ledwo da się przejechać, przede mną jakaś rodzinka wysiada z auta, tata wyjmuje dziecko w nosidełku ale nie zamknął drzwi przez co zablokował mi przejazd. Reakcja małżonki? Zamiast zamknąć drzwi i byłoby po sprawie to już odpala mężowi awanturę że blokuje przejazd. Przynajmniej ucichła na moment gdy bez słowa zsiadłem z roweru, przymknąłem drzwi, minąłem samochód, wsiadłem na rower
Cyknąłem zdjęcie a ta do mnie z mordą, że nie życzy sobie udostępniania zdjęć na necie i mam to usunąć.


@szczeki32: I człowiek z choć minimalnym RIGCZem powiedziałby 'ojj przepraszam, już kasuję i cyknął nową fotkę'. No ale nie wymagajmy zbyt wiele od zwierząt z wypoku ;]