Wpis z mikrobloga

@JavaDevMatt:
Powodzenia na weryfikacji, choć pewnie będzie bardzo duza konkurencja, to fajnie by było, gdybyś się tam dostał i prowadził raporty, jak tam jest i co tam robisz.

Powodzenia na rozmowie.
  • Odpowiedz
Wczoraj wieczorem miałem rozmowę. Poszło tak sobie ( ͡º ͜ʖ͡º) pogadałem sobie na luźno z Tynanem, trochę o gierkach i ulubionych mechanikach. Później poprosił mnie o wymyślenie potencjalnych GameDesignowych plusów i minusów nowych rzeczy do RimWorld (np. miałem wymyślić na poczekaniu nowy system nasion do gry). Trochę podpytał o programowanie i część było spoko, część kiepsko gdy zapytał o konkretny typ algorytmu który on stosuje do oświetlania
  • Odpowiedz
co było w cyrografie, że ta gra jest tak dobra :D


@Migfirefox: zapytałem go o to :D powiedział, że musiał poświęcić sporą część dzieciństwa, by od najmłodszych lat mocno cisnąć game design.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JavaDevMatt: kurde, ja z tym pytaniem to żartowałem, ale dzięki że spytałeś :D
W sumie widzę że wszędzie to podobnie to wygląda. Ja potrafiłem siedzieć godzinami nad CADem i coś próbować zaprojektować, a później miałem z górki przy pracy, czy teraz sprzedając stacje robocze bo znam wymagania programów.
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: Niczym się nie przejmuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja ostatnio pisałem o pozwolenie na tłumaczenie oficjalnej wikipedii gry. Tynan pierwsze udawał greka. Później stwierdził że się nie da i uciął temat. Na drugi dzień studio Ludeon (Dokładnie Michael) że mam pełne uprawnienia i narzędzia do tłumaczenia. Miałem się skontaktować na discordzie ich wiki z administracją. Od dwóch dni wojuje z nimi o dostęp, narzędzia itp.

Jestem
  • Odpowiedz
Update: jednak nic z tego :D jeszcze nie ten skill level. Muszę przyznać, że gość to mega łeb - od strzała sypał z rękawa pomysłami jak można polepszyć gry które robiłem.
Mogę potraktować to jako 1,5h darmowych konsultacji z mega wymiataczem branży ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam plusujących: @Nixier, @Migfirefox, @Naiken, @mojemacki, @edgarddavids, @Replica, @HetmanPolnyKoronny, @Popielaty, @FuczaQ, @mopig,
  • Odpowiedz