Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak to będzie z tym murzynem w Spiderman 2? Pewnie z połowę misji będziemy nim musieli grać, a potem w 3 części zastąpi Petera i kolejny murzynowashing sjw do kolekcji( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakby nie mogli oddzielnej serii zrobić dla tego Moralesa, tylko wtedy pewnie nikt by w to nie grał. Sam kupiłem Miles Morales Ultimate dla Remastera oryginalnego spidera. Poza tym ja zawsze pamiętałem Spidermana jako one man army, że ze wszystkimi złoczyńcami napierdzielał się sam, dawał radę i to było kozackie. A jak teraz dostanie pomagiera to już nie będzie to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#spiderman #ps5 #marvel #bekazlewactwa
  • 24
@SubZeroWawa: z podzielonym ekranem jako dodatkowy tryb byłoby ekstra, na 65 calach podejrzewam że nie boli aż tak bardzo, chociaż jedyne moje doświadczenie to na 24 calach na PC gdzie się męczyłem strasznie (,) albo coś może w stylu GTA V byloby spoko, takie zmienianie postaci w misji
@PancakeV: Serio? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mnie nie interesują komiksy, więc nie wiedziałem. Czyli w grze to samo zrobią. To zostanie przerzucić się na Batmana, dopóki i z niego nie zrobią ciemnego nygusa.
@Farezowsky: Wiem, ale Morales jest ile, 10 lat? a Parker był pierwszym Spidermanem i to już 80 lat temu
@PancakeV: Niby nie mam problemu z graniem murzyńską postacią, np taka Czarna Pantera od Insomniac była by kozacka, ale jak zamieniamy białego Spidermana na czarnego to jest to blackwashing sjw kierowany do murzyńskiej społeczności i cucków. Czyli nie do mnie ;)

Obejrzyj sobie Spider Man:Uniwersum

Oglądałem SM: Uniwersum, super film. Miles jest tam głównym spidermanem, ale chyba tylko w jednym wymiarze na pierdyliard innych?

na 100% zrobią to samo bo oni
@SubZeroWawa: W filmach wlasnie sie to zaczyna: multiwersum, kilka spider-manów itd. Myśle ze na srebrnym ekranie widzimy sam początek tego wszystkiego. To są czasy młodzieńcze Petera wiec do sedna sprawy jeszcze ho ho i napewno będzie to przeciągane ile sie da. W grze juz masz ukazaną dorosłą postać i tak też pojawił sie Miles.
Stawiam na to że trzecia czesc gry o spider manie bedzie juz o Milesie. Natomiast w filmach
@SubZeroWawa @PancakeV w komiksach to Miles Morałem zastąpił Spider-Mana w uniwersum ultimate. A, że dobrze się on jako postać przyjął to trzeba było jakoś go przenieść do uniwersum ziemia-616 (to główne), więc doszło do jakiegoś kataklizmu i cyk, Miles jest teraz w tym głównym. No i w tym głównym Peter Parker dalej ma się dobrze i nie zamierza przejść na emeryture ;)