Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie w domach nie instalują sobie pisuarów? Jak ktoś się buduje albo robi remont, przecież to jest marginalny koszt, jeden punkt kanalizacyjny i jeden punkt z zimną wodą więcej, gdzieś od wc albo umywalki pociągnąć to wyjdzie z 2 metry rury i jedno kolanko/gwiny, koszty materiałów i robocizny za coś takiego to ze 200zł, plus sam pisuar to ze 300zł.
Za 5 stówek wydane dodatkowo przy remoncie nie musimy już wybierać między szczaniem na siedząco, obszczanym kiblem albo szczaniem do zlewu, tylko elegancko na biegu podchodzimy sobie do pisuaru, fujara z gaci i po sprawie, szybko czysto i higienicznie.

Ja wiem, że są łazienki gdzie ciężko nawet umywalkę wepchać, ale nawet jakby ktoś miał łazienkę 20m2 to po prostu w ogóle się o tym nie myśli, nikt nie montuje pisuarów w domu, bo tak się nie robi, ale właśnie, dlaczego?

Pisuar to najlepsza rzecz na świecie, jeśli kiedyś się dorobię własnego domu i będę robił remont to pierwsze co, to powiem że w łazience ma być pisuar i #!$%@?.
Ktoś musi zrobić pierwszy krok, o bidetach też kiedyś nikt nigdy nie myślał, a powoli staje się to standardem i większość ludzi jak ma w łazience miejsce to się na niego decyduje.

#budownictwo #przemyslenia #przemysleniazdupy #niepopularnaopinia
krucjan - Dlaczego ludzie w domach nie instalują sobie pisuarów? Jak ktoś się buduje ...

źródło: comment_1631969253UzxS15EIOzuZyabHWSVdr9.jpg

Pobierz
  • 187
@Kulek1981 to nie są heheszki, robię w budowlance od lat i zawsze się nad tym zastanawiam. Czasem ludzie mają łazienki większe jak mój pokój, do tego dwie mniejsze, kupują kafle Versace za kilka tysięcy od płytki to nawet jakbym miał raz w roku skorzystać z tego pisuaru to bym w jednej łazience sobie zamontował, nie wiem czemu ludzie w ogóle nawet nie rozważają możliwości zamontowania pisuaru.